Site Loader

Ataşehir böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile kişisel veya toplumsal alanlara sızan tüm böcek ve fare çeşitleri için mücadele vermektedir. Bu canlılar doğadan uzaklaşıp insanların ev ve iş yerlerine girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile açıkta kalan besinlerin üzerine bulaştırır. İnsanların kanını emerek hayatlarını sürdüren bu canlılar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi birçok bulaşıcı ve ölümcül hastalığa neden olur.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi yaşam alanlarına giren; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi canlılara karşı mücadele vermektedir. Son derece tehlikeli olan bu canlılara karşı her zaman kendinizi ve yaşam alanlarınızı güven altına almanız gerekir.
Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak fare ve böcek çeşitleri olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler; Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek,  Yeni Çamlıca, Yeni Sahra ve Yeni şehir mahallelerdir.

7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri ve alanında uzman ilaçlama personeli ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyeti sürdürmekte olan Ataşehir böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, gerekli olan bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Fare ve böcek ilaçlama uygulamalarımız İstanbul’un genelinde standart fiyatta olmakla beraber gayet ekonomiktir.

Bir önceki yazımız olan Bahçelievler Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Post Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa
0(212) 599 97 40

İstanbul Anadolu
0(216) 494 15 67

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

HİZMETLERİMİZ

kucukcekmece-bocek-ilaclama

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Referanslarımız

referanslar