Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama çevremizde istenmeyen canlılara karşı bizleri korumak amaçlı kimyasal temizlik yöntemidir. Ev, iş yeri, park, bahçe, okul, fabrika gibi alanlara uygulamalar yapılmaktadır. Böcekler doğal yaşam alanlarından şehirlere besin bulabilme ihtimalinden dolayı gelmektedirler. Şehir yaşam alanlarının sıklığı ve birbirine yakınlığı dolayısı ile daha fazla yiyeceğe ulaşabilme ihtimali olduğundan böcekler yaşam alanlarımıza gelmektedir.

Seçkin ilaçlama firmamız, ilaçlama sektöründe en yeni ve gelişmiş teknolojileri kullanarak böcek ilaçlama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Firmamız 7/24 ilaçlama hizmetlerine devam etmektedir. Böcek sorunu yaşayan herkesin kolaylıkla ulaşabileceği firmamız en ekonomik fiyatlarla ve her semtte geçerli fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. İlaçlama yöntemleri her böcek ve haşereye göre farklılıklar gösterir. Sorun yaşanılan böcek önceden araştırılıp nasıl bir bölgede ilaçlama yapılacağı belirlendikten sonra uygulama gerçekleştirilmelidir.

Bahçelievler böcek ilaçlama servisi, ev, iş yeri, bina, site, çatı, bodrum, fırın, hastane, okul, fabrika, pastane, restoran vb. açık ya da kapalı alanlarda kolaylıkla ilaçlama yapabilmekte ve böceksiz ortamlara kavuşmanıza olanak sağlamaktadır. Genellikle ilaçlama hizmeti alınan böcekler;  hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan ve diğer tüm haşere türleridir. Bahçelievler ilaçlama servisi, yakın ve çevre semtlere de hizmetlerini sunmaktadır. En fazla böcek ilaçlama şikayeti alınan bölgeler şöyle sıralanabilir; Şirinevler, Yenibosna, Kocasinan, Çobançeşme, Hürriyet, Siyavuşpaşa, Soğanlı.

Bir önceki yazımız olan Atatürk mahallesi böcek ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz