Akrep Evden Nasıl Uzaklaştırılır?

Akrep Evden Nasıl Uzaklaştırılır?

Akrep evden nasıl uzaklaştırılır? Akrepleri evden uzaklaştırmanın tek yolu akrep ilaçlama işlemine başvurmaktır. Akrepler haşerelerin içinde belki de en tehlikeli olandır. Zehirli bir yapıya sahip olan akreplerin sokması ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı bir hayli yüksek. Eğer bulunduğunuz yerde akrep ile karşılaştıysanız yanında bir eşinin de olduğunu unutmayın. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden bölge karantina altına alınmalı ve akrep ilaçlama şirketleri ile iletişime geçilmelidir. Evden akrepleri uzaklaştırmak için şirketimize başvurduğunuzda titiz bir çalışma ile bu canlıları yaşamınızdan çıkarıyoruz.

 • Akrepleri öldürmek için sıvı ilaçlama yöntemi kullanılır.
 • Bahçe, ev, işyeri, apartman kısacası mekan fark etmeksizin her alanda ilaçlama yapılabilir.
 • Sağlık Bakanlığından onaylı olan akrep ilacı alana sıkıldıktan sonra akrepler koku ile beraber ölmeye başlar.
 • Akreplerin etkisiz hale gelmesinden sonra alanda genel temizlik yapılır ve eski rutininize geri dönersiniz.

Akrep ile mücadele etmek için bireysel yollara başvurmak oldukça tehlikelidir. Profesyonel akrep ilaçlama uygulaması ile kısa sürede kurtulacağınız akrepler için firmamızı her daim arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

akrep-evden-nasil-uzaklastirilir-1

Akrep İlaçlama Fiyatları

Akrep ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken 3 ana faktör etkili olur. Bütün vatandaşların ödeyebileceği bir maliyetten oluşan akrep ilaçlama fiyatları;

 • Akrebin türü ve sayısı
 • Alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
 • Kullanılacak akrep ilacı miktarı

Akrep ilaçlama fiyatlarımızda düzenlediğimiz indirimlerden faydalanmak ve akrepleri yaşamınızdan çıkarmak için 7/24 kesintisiz ulaşabileceğiniz firmamızı arayabilirsiniz.

Akrep Sokmasında Ne Yapılmalıdır?

Akrep sokmasında ne yapılmalıdır? Akrep sokması Türkiye’de vatandaşlarımızın hayatına mal olan çok tehlikeli bir durumdur. İçindeki zehri insanlara, hayvanlara hatta kendi türlerine bulaştıran akrepler haşerelerin en tehlikeli olanlarıdır. Akrep sokması durumunda yapacağınız ilk yardım hayat kurtarıcı olacaktır. Peki, akrep sokmasında ne yapılmalıdır? İşte cevabı…

 • Akrep soktuğunda kişi yerinden kıpırdaman sabit bir yere oturtulmalıdır. Bu aşamada oldukça sakin durulmalıdır.
 • Akrebin soktuğu yere buz tedavisi uygulanarak zehrin dolaşması engellenir.
 • Buzun etkisi geçtikten sonra soğuk su ile tedaviye devam edilir.
 • İlk müdahalenin ardından en yakın Sağlık Kuruluşuna gidilerek kişi hekim kontrolüne alınır.
 • Bölge karantina altına alınarak başlarının girmesi engellenir. Ve akrep ilaçlama işlemi ile haşereler alandan arındırılır.

Akrep ilaçlama başta olmak üzere; hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamız her daim hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir