Başakşehir Böcek İlaçlama

Başakşehir böcek ilaçlama servisimiz tüm ilçe mahallelerinde 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmeti verdiğimiz semtler şunlardır: Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. ve 2. Kısım, Başak Mahallesi, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp Mahalleleridir. Tüm Başakşehir semtlerinde 20 yılı aşkın böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Firmamızın uzun yıllardır varlığını korumasının temel nedeni yaptığımız işin bilgisine olan hakimiyettir.

Başakşehir haşere ilaçlama servisi, Başakşehir’de yoğun olarak ilaçlama yapmaktadır. Nedeni de kalabalık bir yerleşim olmasından kaynaklanmaktadır. Böcek ilaçlama Başakşehir’de sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama olarak iki farklı uygulama ile yapılır. Sıvı ilacın püskürtülerek yapıldığı uygulamalar haşerelerin yoğun olduğu durumlarda ve de daha çok açık alanlarda yapılan bir ilaçlamadır. Kokulu sıvı ilaçlamalarında ilaçlama yapıldığı zaman uygulamayı yapan dışında kimsenin ve hiçbir evcil canlının bulunmaması gerekir. Kokusuz ilaçlamada da yaklaşık on gün ıslak temizlik yapılması önerilmez. İlacın tesirini göstermesi açısından bu kurala uymakta fayda vardır.

Başakşehir böcek ilaçlama firmasının diğer bir haşere ilaçlama yöntemi de jel ilaçlamadır. Daha çok kapalı alanlarda uygulanır. Genellikle hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği gibi türler için uygulanır. Oldukça etkili bir ilaçlama yöntemidir. Jel kıvamındaki kimyasal ilacın sürüldüğü yerler hariç diğer tüm alanlarda temizlik yapılabilir. Fare ilaçlama Başakşehir ilçesinde farelerin cinslerine göre yapılmaktadır. Evlerin olduğu yerlerde genel olarak lağım faresi, ev faresi ve fındık faresi görülürken daha kırsal alanlarda tarla faresi, kör fare gibi topraklık arazide yaşayan farelere rastlanır. Fare ilaçlarının fare tozları ve fare buğdayları türünden olanları tarla, bağ, bostan gibi yerler için uygulanır. Fare istasyonları çocukların, kedi, köpek gibi evcil hayvanların zarar görmelerini engellemek için sadece fare odaklı bir ilaçlama yöntemidir. Oldukça güvenilir bir ilaçlama yöntemidir.

Başakşehir böcek ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı yetki belgeleriyle TSE sertifikalı kimyasal ilaçlar kullanan alanında uzman ekiplerle çalışan profesyonel bir ilaçlama firmasıdır.

Başakşehir haşere ilaçlama fiyatlarımız ilaçlama yapılacak alanın metrekare üzerinden hesaplanmasıyla yapılır.

İlaçlama hizmeti almak veya detaylı bilgi edinmek için servislerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmece İstasyon Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir