Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları kimi zaman, toplumda varılan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen ve insanları kendi yöntemlerine sevk eden bir uygulama olmuştur. Oysaki bilinenin aksine işini iyi yapan böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçildiği sürece oldukça ekonomik ve basit bir işlemdir. Yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen böcek ile mücadele için başvurulan ilkel ve amatör uygulamalar sonuç vermeyen aksine haşerelerin sayısı çoğaltan bir yanılgıdan ibarettir. Özellikle evdeki böceklerden kurtulmak için çoğalmalarına izin vermeden profesyonel bir haşere ilaçlama firması ile irtibata geçmeli sağlığınızı tehdit eden böceklerden kurtulmalısınız. Bu bağlamda 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız sizlere hizmet vermek için sadece bir telefon uzağınızda bekliyor. Firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
 • İlaçlama yapılacak böceğin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, güler yüzlü ekibimizle irtibata geçerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri uygulanmadan önce uzman kadromuz böceğin türüne ve bulunduğu alana bakar. Yoğunluğu, türü ve alanına göre belirlenen ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiş, sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmamaktadır. Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en çok sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulaması tercih edilir. Bütün haşereler ile mücadele eden firmamızda böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında verilecek olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama yöntemleri uygulanırken kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olup, TSE damgalıdır. Pire ilaçlama, ev ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama uygulamasının yanı sıra bütün haşereler ile mücadele eden firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma sorusunun yanıtı haşerelerin zararlarında yer almaktadır. Haşereler hızlı bir şekilde çoğalan ve sağlığınızı tehdit eden zararlı canlılardır. Böcek ile mücadele etmek için bir firma ile çalışmadan önce;

 • Firmanın bütün yasal prosedürleri (Sertifika, çalışma izni, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek teyit edin.
 • Firmanın kullandığı böcek ilaçları ve bütün ürünlerinin üzerinde TSE damgasının olmasına dikkat edin.
 • Şirketin Garantili Hizmet sözünü mutlaka alın.
 • İlaçlama yapan personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz kullandığından emin olun.
 • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olduğuna bakarak firma güvenirliğine dair birçok bilgiye erişmiş olursunuz.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız yukarıda sayılan bütün koşulları yerine getiren sektörün 1 numaralı ismidir. Sizin de başınız böcekler ile dertte ve rutin yaşamanıza geri dönmek istiyorsanız firmamız 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir