Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce iyi bir araştırma yapmanız önemlidir. Ülkemizde ve tüm dünyada haşerelerin artışına bağlı olarak böcek ilaçlama işlemleri de fazlasıyla artmıştır. Ayrıca hızla artan ve yaygınlaşan kentleşmeye bağlı olarak da pek çok böcek türü yaşayacak alan bulamayıp insanların olduğu bölgelere yem bulma amacıyla gelmektedir. Başka bir nokta ise haşerelerin sağlığımız üzerindeki olumsuz etkisi gün geçtikçe anlaşılmaya başlanmış, insanlar bilinçlendirilmiştir. Bu nedenle de ilaçlama sektörünün piyasasında binlerce ilaçlama firması ortaya çıkmıştır. Bu firmaların bazısı kurumsal olabildiği gibi çoğu da merdiven altı olarak tabir edeceğimiz niteliktedir.  Peki, böcek ilaçlama şirketleri arasında seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Firma Güvenirliği Nasıl anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Haşerelerden kurtulmada en önemli ayrıntılardan biri de iyi bir firma ile çalışmaktır. Çalışacağınız firmanın güvenilir olduğunu anlamak için bazı unsurlara bakmanız yeterli. Bir firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusunu cevaplandırmak gerekirse;

  • Her şeyden önce kurumsal bir firma olduğuna emin olmalısınız. Firmanın çağrı merkezleri, internet sitesi, hizmet alanlarının olup olmamasına siteleri üzerinden bakabilirsiniz.
  • İlaçları mutlaka TSE sertifikalı, Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Korsan ilaçlarla ilaçlama yapan pek çok firma, haşerelerden sizleri kurtaramadığı gibi, sağlığınız üzerinde de oldukça zararlı etkiler bırakır.
  • İlaçlama yöntemleri en modern ve kaliteli tekniklerden oluşmalıdır. Bu nedenle de firmanın hangi yöntem ve teknikleri kullandığından emin olmalısınız. Çağrı merkezleri aracılığıyla bu yöntemleri öğrenebilirsiniz.
  • Kurumsal bir firma her haşere türü için ilaçlama yapar. Sadece hamam böceği, kalorifer böceği gibi böceklere ilaçlama işlemi uygulayan firmalara asla güvenmemelisiniz ve itibar etmemelisiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en sık kullanılan yöntem sıvı ilaçlamadır. Yeni geliştirilen uygulamalar ile kokusuz yöntem en çok tercih edilen uygulamalardan biri olmuştur. Böcek ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Küçükçekmece Böcek İlaçlama firması her haşere türünde sizlere en kurumsal ve profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Gerek çağrı merkezlerimiz gerek ilaçlama elemanlarımız ve bakanlıklar onaylı ilaçlarımızla siz değerli halkımızın daima hizmetinizdeyiz. İlaçlama yöntemlerimiz ister fabrika, kışla gibi büyük alanlarda, isterseniz de park, bahçe, ev ilaçlama gibi ufak alanların tümünde etkilidir. Bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sizler için sunduğumuz ilaçlama talep-istek formlarımız üzerinden de online olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içinde sizlere dönecektir.

Bir önceki yazımız olan Kırkayak Nedir ? başlıklı makalemizde kırkayak ilaçlama, Kırkayak Nedir ? ve Küçükçekmece Böcek İlaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Pire İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir