Böcek İlaçlama

kucukcekmece böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama hizmetimiz Küçükçekmece ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere ulaşmakta olup haşere sorunlarına çözüm bulmaktadır. Dışarıda, iş yerinde, evlerimizde yani hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkan böcekler ile mücadele için denenen geleneksel yöntemler sonuç vermemekle beraber çok tehlikelidir. Evdeki böceklerden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Böcek ilaçlama uygulamalarımız tüm böcekler üzerinde etki sağlayacak tekniklerle uygulanmaktadır.

İlaçlama şubelerimizin tümünde görev alan uzman ilaçlama personellerimiz ve Ziraat mühendislerimiz en etkili ilaçlama planını çıkarmaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylanan ilaçlama tekniklerimiz %100 başarı sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemlerine karar verilme aşamasında böceğin türü ve bulunduğu alan önemli iki kıstas olarak karşımıza çıkmaktadır. Kontrol altına alınmadığında hızlı bir şekilde çoğalan ve yaşam alanımızı istila eden böcek ile mücadele etmede yılların tecrübe ve birikimi ile hareket eden firmamızda uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Buharlama ilaçlama yöntemi
  • Sisleme ilaçlama
  • Püskürtme ilaçlama yöntemi

Uyguladığımız yöntemler ile kısa süre içerisinde kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı sterilize etmekteyiz. Böcek ilaçlama yöntemleri ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Böcek İle Mücadele

Böcek ile mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir işlemdir. Böceklerin ev gibi kapalı ortamlar içerisine girmesi sıkça görülen bir durumdur. Evlerimizin içinde yer alan eşyalar ve yiyecekler böcekler için ideal bir ortam oluşturmaktadır. Evlerin içinde görülen böcek türlerine karşı mutlaka böcek ilaçlaması yapılmalıdır. Aksi durumlarda eşyaların arasına gizlenen böcekler yumurta bırakarak günden güne çoğalırlar. Küçükçekmece böcek ilaçlama servisimiz ev içlerinde yer alan tüm böcek türlerine karşı profesyonel ilaçlama teknikleri ile müdahale ederek güvenle evlerinizi zararlı böcek türlerinden arındırır.

Böcekler ile mücadele de 7/4 hizmet sağlıyoruz. Böcek ilaçlama firmaları tarafından alınacak hizmetin yasal olarak Sağlık Bakanlığı tarafından mutlaka izinli olması gerekir. Aksi uygulamalar zehirlenmelerle sonuçlanacak çeşitli problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.

En Çok İlaçlaması Yapılan Böcek Türleri

Böcek ilaçlaması yaptığımız böcek türleri çeşitlilik göstermektedir. Her biri insan sağlığına zarar veren ve modern yollar ile yok edilmesi gereken böcek türleri;

  • Güve, karafatma, kakalak ve kalorifer böceği olduğu gibi karınca ve örümcek haşereleri arasında da gösterilebilir.
  • Hamam böceği gibi sorunlu haşereler ile başı dertte olan vatadaşlarımız tahtakurusu, yaban arısı, pire, kene ve çekirge gibi sıklıkla karşılaşılan haşerelerin yanında ender görülen akrep, yılan ve çıyan gibi haşereler için de bizleri arayabilir.

Böceklerden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ev İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir