Böcek İlaçlamanın Mevsimi Yok!

Böcek İlaçlamanın Mevsimi Yok!

Böcek ilaçlamanın mevsimi yok! Haşerelerin çoğalma sebebi sadece sıcaklıklar değil. Kalabalık, nemli ve rutubetli ortamlarda sayıları artan haşereler birçok hastalığın nedenidir. Cildimizle temas etmeleri sonucu kızarıklık, kaşıntı ve yanma gibi alerjik reaksiyonlar belirir. Astım hastalarının karşılaşmaları durumunda nefes darlığı, öksürük ve boğulma gibi ciddi etkilere neden olan evdeki böceklerden kurtulmak için her mevsim ilaçlama şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Çok eskilerde kalmış “Küçücük böcek ne yapabilir?” anlayışının yanında sinek ısırığı ile hayatını kaybeden insanların varlığı iki tezat durumu ortaya çıkarmaktadır. Böcek ilaçlama şirketlerinin uzun yıllar üzerinde yaptığı çalışmalar ile ortaya çıkan ilaçlama yöntemleri türü fark etmeksizin bütün haşerelere etki göstermektedir. Firmamızın haşerelere karşı kullanmış olduğu modern ilaçlama yöntemlerini başlıklar altında sıralarsak;

 • Jel İlaçlama
 • Sıvı İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Görüldüğü üzere haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösteren ilaçlama yöntemlerimiz %100 sonuç garantilidir. Haşerelerin yaşam alanınızı istila etmesine izin vermeden karşılaştığınız haşere türü ne olursa olsun firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Sorusunu aşamaları ile anlattığımızda gözünüzde büyüttüğünüz ilaçlama uygulamasının ne kadar pratik ve kısa süren bir işlem olduğunu görmüş olacaksınız. Böcek ilaçlama işleminin maliyetli ve zahmetli bir iş olduğunu düşünerek eskide kalmış amatör yollara başvuran vatandaşlarımızın karşılaşmış olduğu sonuç sayısı binlere ulaşmış haşereler olacaktır. Böcek ile mücadele profesyonel bir ekibin gerekli ekipmanlar aracılığı ile yapabileceği bir iştir. Böcek ilaçlarının titiz bir çalışma ile uygulanmaması sonucu doğabilecek tehlikelerden kendinizi korumak için 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamızı arayarak ev ilaçlama randevusu alabilirsiniz. Peki, böcek ilaçlama nasıl yapılır?

 • Böcek ilaçlama işlemine başlamadan önce ortamda tedbir amaçlı hazırlıklar yapılır.
 • Haşerelerin çıkış noktası olan lavabo, banyo ve mutfak giderleri güzel bir şekilde kapatılarak kontrol sağlanır.
 • Mutfak eşyaları kesinlikle açıkta bırakılmaz ve dolaplara kaldırılır. Bütün işler bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan kullanılmamaları önemlidir.
 • Alerji, astım, bronşit ve kronik hastalarının ilaçlama sırasında ortamda bulunmaması gerekir.
 • Evcil hayvanlar, çocuklar ve kullandıkları eşyalar alanın dışında bulundurulmalıdır.
 • İlaçlama yapıldıktan sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır.

Böcek ilaçlama kaliteli ve işini özveri ile yapan bir firma ile çalıştığınız sürece oldukça kolaydır. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur firma güvenirliğini iyi bir şekilde test etmenizdir.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları tek bir kalıbın içine sığdırılamayan, bazı faktörlere göre değişkenlik gösteren bir yapıya sahiptir. Fiyatın değişme sebebi daha adil olması ve yapılan işe göre maliyetin oluşturulmasıdır. Böcek ilaçlama fiyatları haşerenin türü ne olursa olsun şu 3 unsura göre belirlenir;

 • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı
 • Uygulama yapılan alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm soruları sormak için iletişim numaralarımızdan günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir