Küçükçekmece Cumhuriyet Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Cumhuriyet Böcek İlaçlama

İlaçlama alanında yasa dışı yollarla işlemlerini yürüten ve insan sağlığını hiçe sayarak hilekar yollara başvuran firmalara karşı; donanımlı, prestijli ve vizyon sahibi böcek ilaçlama şirketleri; insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Yasal yollarla hizmet veren kurumsal firmalar arasında; en iyi böcek ilaçlama şirketi olma şerefine layık görülen Küçükçekmece Cumhuriyet böcek ilaçlama; başta Cumhuriyet Mahallesi ve Küçükçekmece bölgesi olmak üzere İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de hizmet vermektedir.

Cumhuriyet Böcek İlaçlama

İlaçlama alanında 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız; haşere ilaçlama konusunda uzman ilaçlama servisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Cumhuriyet Mahallesi Küçükçekmece böcek ilaçlama servisinin; ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirdiği böcek ilaçları ve ilaçlama yöntemleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir. İlaçlama yöntemlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Fare İstasyonu: Yalnızca fare haşeresi için uygulanır. Diğer canlıların ilaçtan etkilenmemesi için fare zehrinin kutu içerisinde muhafaza edilmesi uygulamasıdır.
  • Jel İlaçlama: En çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Özel jel ilaçlama cihazlarıyla haşerelerin en yoğun görüldüğü alanlara uygulanan ilaç, sadece hamam böceği ve kalorifer böceğinin yok edilmesini sağlamaktadır. Kokusuz bir ilaçlamadır. Uygulama esnasında evi terk etmeyi gerektirmez.
  • Sıvı İlaçlama: Haşerelerin yoğun görüldüğü bölgelerde ya da büyük kapalı alanlarda uygulanır. Apartman, site, okul, şirket, iş yeri, iş hanı, öğrenci yurdu, fabrika gibi kamuya açık yerlerde ve çatı katı, bodrum, kömürlük gibi sık kullanılmayan yerlerde uygulanır. Sıvı böcek ilaçlamadan sonra yaklaşık 1 ay sulu temizlik yapılmamalıdır. Uygulama iki farklı yöntemle gerçekleştirilir;

Kokulu İlaçlama: En yoğun haşere istilası görülen alanlarda uygulanır. Bu işlem esnasında ilaçlanacak alanda 12 yaşından küçük çocuk, yaşlı ve hastaların bulunmaması gerekir.

Kokusuz ilaçlama: İşlem esnasında alanda bulunulması sorun oluşturmamaktadır. 3 ila 6 ay arası etkiye sahiptir.

Cumhuriyet Böcek İlaçlama Fiyatları

İlaçlama alanında değişiklik gösteren ilaçlama fiyatları arasında; en kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun ilaçlama fiyatlarıyla sunan firmamız; müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı odaklı çalışması nedeniyle, danışanlarına hizmeti en kolay yoldan ulaştırmayı hedeflemektedir. İlaçlama fiyat listesini ve ilaçlama yöntemlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmece Sultan Murat Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde akrep ilaçlama, böcek ilaçlama nasıl olur ve böcek ilaçlama yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir