Ev İlaçlama Şirketleri

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri sektörde sayıca fazla olsa da bu işi layığı ile yapan firmaların sayısı bir hayli azdır. Küçükçekmece Böcek İlaçlama şirketi de 20 yılı aşkın süredir vatandaşlara kaliteli hizmet vermek için mücadelesini sürdürüyor. Tüm günün yorgunluğunu attığınız kendinizi huzurda hissettiğiniz evlerinizde haşerelerin varlığı kaosa neden olur. Kapıyı açıp içeri girdiğinizde etrafa yayılmış haşerelerin varlığı sağlığınız ile beraber psikolojinizi de harap eder. Acaba yiyeceklerin üzerinde dolaştı mı? Eşyalar ile temas etti mi diye aklınızdan türlü soruları geçirmenize neden olan haşerelerden kurtulmak için ev ilaçlama şirketleri ile çalışmanız en doğru karar olacaktır. Bu bağlamda sektörde uzun yıllar hizmet vermiş firmamız mekan ayrımı yapmadan tüm haşereler ile mücadele etmektedir. Şirketimizde hali hazırda uygulanan ilaçlama başlıklarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ev İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Bina İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama

Haşereler ile sorun yaşıyor ve bu sorundan kısa sürede kurtulmak istiyorsanız sektörde lider koltuğunu kimseye kaptırmayan firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı için aklınızda dışarıdan satın alınan böcek ilaçları beliriyorsa çok yanlış bir algı içinde olduğunu belirtmek istiyoruz. Çok daha eskiye giderek bitkisel ilaç, terlik ve sopaları kullanıyorsanız haşereler ile tehlikeli bir mücadele içinde olmanızı belirtiriz. Çünkü şekil itibari ile birbirine benzeyen haşereler kendi için yüzlerce türe ayrılır. Bir ısırıkları ile insanların ölümüne neden olan böcek ile mücadele etmek profesyonel firmaların işidir. Ev ilaçlama nasıl yapılır sorusundan hareketle haşereler ile nasıl mücadele edileceğini anlatmış oluruz.

 • Ev ilaçlama işlemine alanı hazır hale getirerek başlarız. Alanı boşaltıp eşyaları kaldırdıktan sonra diğer tedbirleri almaya devam ederiz.
 • Yiyeceklerin bulunduğu mutfaktaki eşyaların dolaplara kaldırılması ve iyi bir şekilde korunması gerekir.
 • Hastaların ve çocukların ilaçlama alanından uzak durmaları oldukça önemlidir.
 • Haşerenin türüne ve mekana göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemleri titiz bir çalışma ile uygulanır.
 • Haşereler yok olduktan sonra alanda temizlik yapılmalı ve havalandırıldıktan sonra gündelik yaşama dönülmelidir.

Ev ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan tüm sorular için firmamız ile iletişime geçebilir, günün her saati destek alabilirsiniz.

Evdeki Böcekler İle Mücadele

Evdeki böcekler ile mücadele etmek için başvurulan ilkel metotlar haşerelere bir yenisini daha eklemeden başka bir işe yaramamaktadır. Özel yaşamınızda adeta bir yük olan evdeki böcekler kurtulmak için ilaçlama sektörünün 1 numaralı ismi Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızdan destek alabilirsiniz. Evdeki böcekleri ile mücadele ve tüm kemirgenlere karşı 1 telefon uzağınızda bekliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir