Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama işlemi birçok kişinin evlerinde rahatsızlık duymak istememesi için profesyonel bir şekilde yapılması gereken uygulamadır. Hızlı bir şekilde yayılan ve yaşam alanımızı istila eden haşerelerle mücadele için bireysel yöntemler tehlikeli olduğu gibi bir sonuç vermeyecektir. Bu bağlamda Küçükçekmece ev ilaçlama servisimiz ev içlerinde oluşan haşereleri en kısa sürede yok ederek sağlıklı ortamlara kavuşmanızı sağlamaktadır. Böcekler dış ortamlardan evlerimize çeşitli yollarla ulaşırlar. Fark edilmeden gizlenen böcek türleri zamanla çoğalarak evimizde yüzlerce böceğe dönüşebilirler. Ev ilaçlama uygulamalarında profesyonel hizmet sağlayan servislerimiz, evlerinizin içinde yuva oluşturan böcekleri en kısa sürede tespit ederek gerekli ilaçlama planını çıkarır. En kısa sürede evinizden arındırdığımız haşere türlerini Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaç ve ilaçlama yöntemleriyle etkisiz hale dönüştürmekteyiz. Evdeki böceklerden kurtulmak ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Haşere İle Mücadele

Haşere ile mücadele ancak profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile işbirliği halinde olunduğu vakit olumlu sonuç getirir. Haşerelerin zararları başlığı altında öncelikle insan sağlığı üzerinde yarattığı olumsuz etkiden bahsetmek istiyoruz. Özellikle alerjik reaksiyonları ve astım hastaları olan kişilerin haşerelerle mücadele için vakit kaybetmeden profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile çalışması oldukça önemlidir. Haşerelerin zararları evimizde dolaşırken eşyaların üzerine salgı ve dışkı bırakırlar. Bu salya ve dışkıların içerisinde insanların sağlık sorunu yaşamasına neden olacak mikrop ve virüsler barınmaktadır. Özellikle hamam böceklerinin dışkısında bulunan virüslerden ciddi hastalıklar insanlara bulaşabilmektedir. Haşerelerden Bulaşan Başlıca Hastalıklar;

 • Veba
 • Humma
 • Sıtma
 • Verem mikrobu
 • Dizanteri
 • Cilt hastalıkları
 • Alerjik hastalıklar
 • Astım/ Bronşit
 • Hepatit virüsü

Ev ilaçlama firmaları arasında kesintisiz hizmet sağlayan firmamız ilaçlama uygulamaları ile dezenfekte işlemlerini de başarı ile tamamlamaktadır.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları güvenilir bir firma ile anlaştığınız sürece oldukça ekonomik bir uygulamadır. Ev ilaçlama fiyatları haşerelerin verdiği zararlar göz önünde bulundurulduğunda oldukça ekonomik bir uygulamadır. Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı
 • İlaçlama yapılan haşerenin türü ve sayısı belirleyici olur.

Ev ilaçlama uygulamasının yanı sıra akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

 • İlaçlaması zor olan fakat profesyonel kadromuz ile çözüm ürettiğimiz; akrep, fare, yılan, lağım faresi, kene ve sıçana yönelik kullandığımız yöntemler kısa sürede sonuç almamızda etki etmektedir.
 • Uçuşup duran ve yaşamı durma noktasına getiren; arı, sinek, pire haşerelerinin yanında tahtakurusu, tahtakurdu ve örümcek ile mücadelesini sürdüren firmamızda ilaçlama aşamaları büyük bir titizlik ile uygulanmaktadır.
 • Eğer sizlerin de evlerinde hamam böceği, tatarcık, kulağakaçan böceği, halı böceği ve akar bulunuyor ise vakit kaybetmeden ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Küçükçekmece’de ilaçlama hizmeti almak için ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Haşere ile mücadele aşamasında alanında uzman ilaçlama personellerimiz görev almaktadır. Böylece haşerelerden kurtulmak için en kısa sürede çözüm bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmece Belediyesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir