Evde Karınca İle Mücadele

Evde Karınca İle Mücadele

Evde karınca ile mücadele birçok kişini muallâkta kaldığı bir durumdur. Sağlığımızı tehdit eden karınca haşeresi çalışkanlığı ile bilinir. Günlerce yürüyerek besin arayan karıncalar acı eşiği yüksek bir canlıdır. Karınca ilacı ile yok edilebilen karıncalar dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getirerek salgın hastalıklara neden olabilir. Koloniler halinde dolaşan evde karınca ile mücadele için çalışacağınız firmanın profesyonel ve işini iyi yapması şarttır. Yiyeceklere yakın olan alanlarda yaşayan ve kontrol altına alınmadığında sayısı binleri bulan karınca ile doğal mücadele yöntemleri ancak kısmi sonuçlar verir. Sorunun kesin çözümünde asla yeterli değildir.  Evde karınca ile mücadele etmek için firmamızın uyguladığı ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Oldukça küçük yapıya sahip olan karıncaların etki alanı büyüktür. Karınca ile mücadele etmek için geleneksel yollara başvurarak zaman kaybetmek yerine firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Neden Profesyonel İlaçlama

Neden profesyonel ilaçlama sorusunun cevabı haşerelerin zararında gizlidir. Karınca ve diğer haşereler kontrol altına alınmadığında sayısı her geçen gün artan ve yaşam alanımızı istila eden zararlı canlılardır. Geleneksel yollar ile yok edilmeyen haşerelerden kurtulmak için profesyonel bir firma ile çalışmak şart. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Bir firma ile çalışmadan önce; şirketin ve kullandığı bütün ürünlerin Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kendine olan güvenini gösterir.
 • İlaçlama yapan firmanın bütün yasal prosedürleri ( Çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğinden belgelerinin fotokopisini isteyerek emin olun.
 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının olması şarttır.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı saydığımız bütün özelliklere uygun böcek ilaçlama şirketleri arasında ilk akla gelen isimdir. Firmamızın kullandığı ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup, TSE damgalıdır. Pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamıza evde karınca ile mücadele etmek için günün her saati ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karınca ilaçlama fiyatları hesaplamaları yapılırken halkın bütün kesimlerine uygun olacak maliyetler belirlenir. Karınca ile mücadele için geliştirdiğimiz yöntemler son teknolojiye uygun ve TSE damgalıdır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında en güvenilir isim olan firmamızda karınca ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak karıncanın türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü etkili olur.

Sizin de başınız karınca ve diğer tüm haşereler ile dertte ise firmamızı 7/24 arayabilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yılların tecrübe ve uzmanlığı ile hizmet veren ekibimiz bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir