Fare İlaçlama Fiyatları

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları haşerelerin insan yaşamına verdiği zararlara oranla oldukça ekonomik bir uygulamadır. Fareler lağım ve bataklıklarda yaşayan dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikroplar ile salgın hastalıklara neden olan haşereler arasında yer alır. Keskin diş yapıları ile kemirici özelliğe sahip olan farelerin farklı türleri insanlara saldıran ve yaşam alanını istila eden türdendir. Lağım fareleri boyut olarak 12-13 santime yakın olan ve insana saldıran yapıdadır. Çok hızlı bir şekilde çoğalan fare ile mücadele etmek için vakit kaybetmeden fare ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli profesyonel fare ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren sektörün öncü isimlerinden biridir. Firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak farenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak fare ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici olur.

Fare ilaçlama fiyatları toplumda yaşayan bütün kesimlerin ekonomisine hitap edecek şekilde hesaplanır. Fare ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Fare ilaçlama uygulamalarının yapıldığı firmamızda insan sağlığı önceliğimizdir. Sağlık Bakanlığından onaylı fare ilacı ile yaptığımız fare ilaçlama uygulamasının aşamalarını sıralayacak olursak;

  • İlaçlama yapılacak alanda açıkta eşya varsa kaldırılır, kapı ve pencere kapatılarak farelerin kaçması önlenir.
  • Mutfaktaki eşyalar dolaplara kaldırılır ve uygulamanın sonunda yıkanarak sterilize edilir.
  • Fare istasyonları ilaçlama yapılacak alanda eşit mesafelerde olacak şekilde dizilir.
  • İstasyonlara zehirli ve normal yem koyulur ve yanında bir kap su bulundurulur.
  • Fare zehrini yiyen fareler su ile temas etmesi durumunda ölür. Suya gelmemesi durumunda 1-2 saat içinde ölen fareler kaldırılarak yok edilir.
  • İlacın olumsuz etkisini dağıtmak için pencereler açılır ve kapalı alan havalandırılır.
  • Son bir temizlik yapıldıktan sonra gündelik yaşama geri döner ve haşereleri yaşamanızdan çıkarırsınız.

Fare ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uygun ödeme koşulları ile haşereleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile beraber sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor. İlaçlama sırasında kullandığımız fare ilacı TSE damgalı olup, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Fare ilaçlama şirketleri arasında bütün yasal prosedürleri yerine getirmiş olan firmamızı 7/24 arayabilir, kampanyalı fiyatlar ile fare ilaçlama işlemini uygulayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir