Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Fare ilaçlama uygulamasından kastımız; fare kapanları, tahta ya da fare yapışkanı kesinlikle değil. Bu tuzaklar çoğunlukla sonuçsuz kaldığı gibi işe yarayanları da korkunç görüntülere neden olur. Fare kapanı tuzağınıza düşen farenin parçalanmış vücudu psikolojik bunalım yaşamanıza neden olabilir. Bu çağdışı yöntemlerin uzağında modern halini almış fare istasyonları ile uygulamaya girişen ekiplerimiz kısa sürede olumlu sonuç verir.

 • Fare ilaçlama talebi için firmamızı aradığınızda keşif yapmak üzere ekipler sorunlu yere gelir. Alanda tespitlerini yaptıktan sonra farenin türünü ve sayısını belirlerler.
 • Personellerimiz çıkarımlarını birbiri ile paylaşır ve alanda bulunan farelerden nasıl bir teknik ile kurtulacaklarının kararını verirler.
 • Kaliteli ekipmanlar ile fare istasyonları düzeneğinde tuzak kurulur. Farenin tuzağa düşüp zehirli yemi yemesi ile iç organları parçalanır ve etkisiz hale gele geliş olur.
 • Fareler yaşam alanınızda bulunduğu sürece dolaşarak dışkı ve salyalarını bırakırlar. Birçok hastalığın nedeni olan fare ile mücadele etmenin son aşaması olan temizlik işlerinin yapılmasının ardından farelerden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Fare ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan tüm sorular için ilaçlama öncesi ve sonrasında hizmet veren Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

fare-ilaclama-nasil-yapilir-1

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele özellikle Avrupa’da Veba Hastalığının yayılmasının ardından adını duyurmuştur. Avrupa nüfusunda büyük bir azalmanın yaşanmasına neden olan veba salgını fareler yolu ile bulaşmıştır. Daha sonrasında bütün kıtalara yayılan veba salgını dünyada büyük bir paniğin yaşanmasına neden oldu. Zararını arttırarak devam ettiren farelerden kurtulmak için bireysel mücadeleye girmek sonucu olumsuz etkileyebilir. Kendi içinde lağım faresi gibi saldırgan bir türe sahip olan farenin hamile olması gibi bir duruma denk gelme tehlikesine karşı vakit kaybetmeden fare ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli, fare ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

Fare İlaçlama Nerelerde Yapılır?

Fare ilaçlama nerelerde yapılır? Farenin çoğalma fırsatı bulduğu her yerde fare ilaçlama faaliyetleri yapmaktayız. Mekan farkı gözetmeyen firmamızda;

 • Ev İlaçlama
 • Site İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Bina İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama yapılmaktadır.

Böcek ilaçlama şirketleri arasında uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile 7 gün 24 saat iletişime geçebileceğiniz firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir