Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama hizmetimiz açık ve kapalı tüm bölgelerde başarı ile uygulanmaktadır. Farelerin görüldüğü ve yuva oluşturduğu tüm alanlara profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz ile ulaşmaktayız. Fare ilaçlama, bireysel yöntemlerden uzak durularak gerçekleşmelidir. Çünkü fareler tehlikeli kemirgen canlılardır. Çeşitli türlere sahip olan fare, yaşadığımız birçok alanda karşımıza çıkabilen canlıdır. Çünkü yediğimiz her türlü besin ve atık farelerin bulunduğumuz alanlar içerisinde var olması için yeterlidir. Fareler ile bireysel mücadele sonuç vermediği gibi yok edilmediklerinden hızlı bir şekilde yayılmalarına sebep olur. Sağlığınızı tehlikeye sokan bu türden kurtulmak için vakit kaybetmeden profesyonel fare ilaçlama işlemi yapmanız ekonominiz için de faydalı olacaktır. Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri, farelerden kurtulmak için fare ilaçlama şirketleri tarafından destek talep etmelisiniz. Aksi uygulamalar sonuç vermeyeceği gibi zamanla fare türlerinin çoğalmasına neden olacaktır. Fare ilaçlama firmaları arasında kalıcı çözümler ile ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız, gün boyu hizmetinizdedir.Fare ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce firma güvenilirliğini test etmeniz oldukça önemlidir. İşini iyi yapmayan bir firma ile çalıştığınız takdirde haşerelerden kurtulmadığınız gibi ekonomik zarara uğrarsınız.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Haşere ile mücadelede en önemli aşamalardan biri de doğru ve güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Çalışacağınız firmanın güvenirliğini anlamak için;

 • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmalıdır
 • Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçlar kullanılmalıdır
 • İlaçlama personelleri alanında uzman ve ilaçlama sertifikasına sahip olmalıdır
 • İlaçlama uygulamaları insan ve çevre sağlığı koruyarak gerçekleşmelidir
 • Yaptığı çalışmaları referans gösterebilmelidir
 • Uygulanan çalışmanın sonunda gerekli evraklar hazırlanarak müşterilerine takdim edilmelidir.
 • 7 gün 24 saat hizmet sağlayabilmelidir

Sizin de başınız dertte ise Küçükçekmece ilaçlama hizmetlerimiz tüm özellikleri bünyesinde bulunduran yasal bir kuruluş olduğundan günün her saati ulaşabilirsiniz.

Fare ile Mücadele

Fare ile mücadele girişimleri tarih boyunca bütün insanlar tarafından denenmiştir. Fakat gerek teçhizatların yetersiz olması gerekse dışarıda satılan sahte fare ilaçları kullanımı fare ile mücadele etmenin önündeki engeller arasında yer almaktadır. Farelerin kendi içlerinde farklı türleri bulunmaktadır. Herkesin karşılaşabileceği çatı faresi ve ev faresinin yanında nadir görülen fakat tehlikeli olan lağım faresi bu kemirgen grubun içinde yer almaktadır.

 

Farelerden bulaşan hastalıklar;

farelerden bulaşabilen hastalıkların adını duyduğunuzda büyük bir endişeye kapılacağınızı tahmin edebiliyoruz. Zira aralarında veba ve verem gibi ciddi tehlikelere neden olan farelerden kurtulmak bu hastalıklardan kurtulmada önemlidir. Farelerin insanlara bulaştırdığı hastalıklar bununla da sınırlı değil. Sıtma, dizanteri ve parazit hastalıkların sebeplerinden biri olabilecek fare ile mücadele etmek için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Gün Boyu İlaçlama Hizmeti

İlaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Farelerin oluşmasına fırsat tanımadan en kısa zamanda gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Destek hattımızda Müşteri Temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır.

Fare İstasyonu Ne İşe Yarar?

Fare istasyonu ne işe yarar ve işlevleri nasıldır? Hemen hemen herkesin aklında istasyon kurulumu denildiğinde tünellerden oluşan devasa bir kurulum ya da akıllarda herkesin farklı şekillenen yöntemler gelmektedir. Farelerin yaşam alanlarınızda cirit atarak, mikrop, bakteri ve hastalık bulaştırdığı günlerde size lazım olan tek yöntemin fare istasyonları olacağını belirtmekte fayda var.  Bu cihazın kemirgenler üzerinde oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Sıra ne işe yaradığına gelince, o zaman istasyonun işlevleri üzerinde hep birlikte duralım.

 • İstasyonun kurulumu tamamen kemirgenlerin kontrol altına alınma süreçleri için yapılmaktadır.
 • İstasyon içinde farelerin sevdiği hoş gıdalardan oluşan fare zehri yer almaktadır. Bu zehir hoş kokular yayarak, kemirgen türlerini kendisine çekme gayesi gütmektedir.
 • İstasyon içine konan zehrin başka canlılar tarafından tüketilmesinin önüne geçmek için 25 cm boyutunda plastik kurular içinde sunulmaktadır. Fare istasyonları sadece kemirgenlere kaşı tamamıyla hedef odaklı olarak tasarlanmıştır.
 • Kemirgenlerin, zehirle temas edip, sonra su içmeleri bu aşamadan sonra etkisiz hale gelmeleri sağlanmaktadır.
 • Bu modern uygulama sayesinde yaşam alanlarınız kemirgenlerin tehlike ve tehditlerine karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma altına almaktadır.
fare-ilaclama-kucukcekmece-a
Lağım Faresi ilaçlama
fare-ilaclama-kucukcekmece-b
Fındık Faresi ilaçlama
fare-ilaclama-kucukcekmece-c
Ev Faresi ilaçlama
fare-ilaclama-kucukcekmece-d
Fare ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir