Fare İlaçlamada Modern Yöntemler

Fare İlaçlamada Modern Yöntemler

Fare ilaçlamada modern yöntemler geliştiren firmamızın kullandığı fare istasyonları tekniği sayesinde binlerce vatandaşımız fare sorunundan kurtuldu. İstisnasız herkes hayatında fare gibi kemirgen bir canlının bulunmasını istemez. Mikropları bütün vücudunda barındıran farelerin yaşadıkları yerler modern hayatta insanların uzak durduğu alanlardır. Bir kanalizasyonun önünden geçerken bile burnumuzda müthiş bir sızlama hissederiz ve midemiz bulunur. İşte fareler tam da bu bakteri yuvası olan yerlerde yaşamını sürdürürler. Koku alma özelliği gelişmiş olan farenin varlığı etrafı koklarken çıkarmış olduğu seslerden anlaşılabilir. Ya da dolaptan elbiselerinizi çıkardığınızda kemirilmiş vaziyette bulunan eşyalar farelerin çok yakınınızda olduğunun habercisidir. Ortaçağ’ın en büyük salgını olarak bilinen ve Avrupa nüfusunun büyük bir bölümünün hayatını kaybetmesine neden olan Veba salgınının sebebi farelerdi. Tren yolculukları ile tüm dünyaya yayılan ve büyük bir etki yaratan fareler günümüzde de varlıklarını çoğaltarak devam etmektedir. Bir yumurtlaması sırasında 10-12 yavru dünyaya getiren fare ile mücadele etmek için profesyonel metotlar şarttır. Fare ilaçlama randevusu almak ve ekibimizden destek almak için iletişim numaralarımızdan bizleri her daim arayabilirsiniz.

fare-ilaclamadamodern-yontemler-1

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları ne işe yarar? Fare istasyonları tekniği ile vatandaşlarımız farenin varlığı ile duydukları korkunun üzerine bir de parçalanmış bir bedenin yarattığı psikolojik bunalımdan kurtulmuş oldu. Fare kapanları ya da yapışkanları kanlı bir son yaratmak ile beraber çoğu zaman yetersiz kalmıştır. Fareler ya yakalanmamış ya da sonları büyük bir trajediye neden olmuştur. İşte tüm bu kötü sonuçları bir kenara bırakan ve rahat bir nefes almanızı sağlayan fare istasyonları ne işe yarar sorusunu aşamalar halinde yanıtlandırabiliriz;

  • Fare istasyonları modern bir düzenektir. Üç bölmeden oluşan bu düzenek farelerin yok edilmesinde en profesyonel müdahaledir.
  • Kapanın bir kenarına sahici, diğer kenarına da zehirli yem koyulur. Bunun nedeni farelerin kıvrak bir zekaya sahip olmasıdır.
  • Sahici ve zehirli yemin tam ortasına bir kap su koyulur.
  • Fare zehrin kokusuna mest olur bir şekilde yemi yer ve müthiş bir su ihtiyacı duyar.
  • Kap içine koyulmuş su ile temas eden fare iç organları parçalanarak hemen etkisiz hale gelir.
  • Suyu bulamaması durumunda birkaç saat içinde kendiliğinden ölür.

Fare istasyonunda yerleştirmiş olduğumuz fare ilacı bu haşerenin iç organlarının parçalanmasına neden olur. Fare ilaçlama uygulamasında kısa sürede sonuç almak için kesintisiz ulaşabileceğiniz firmamıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri haşere sorununun çözümünde en önemli paya sahiptir. Aksi halde amatör bir firma ile iletişim kurup destek almanız durumunda farelerin yaşamlarını sürdürecek ve her yere dağılacaktır. Tüm bunları yaşamamak adına sektörde profesyonel kimliğin tek adresi olan Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir