Fare İle Mücadele

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele kırsal ya da metropol fark etmeksizin bütün insanların uğraşı verdiği bir durumdur. Görüntüsü insanlarda büyük bir irkinti yaratan fareler tam bir mikrop taşıyıcıdır. Mikrop taşıyıcı özelliğe sahip olması bu haşerenin yaşadığı yerler ile alakalıdır. Bataklık, lağım ve kanalizasyonlarda yaşayan fareler evlerimizde farklı yollar ile girebilirler. Gider borusu açık kalan banyolardan, dışarıdan dolaşıp kapı aralığından ve daha farklı şekilde hayatımıza dahil olan fare ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel fare ilaçlamadır. Fare ile mücadele deyince aklınıza fare kapanları ya da terlik geliyorsa maalesef çok gerilerde kaldığını söylememiz gerekir. Evin belirli yerlerinde kurulan fare kapanları tuzağına düşmeyen fareler sayısını çoğaltarak türünü devam ettirebilir. Kapan ile kurmuş olduğunuz tuzağa düşen farenin çıkan ses ile etrafın kanlar içinde kalması ise oldukça vahşi bir yöntemdir. Böylesine ilkel ve geride kalmış yollar ile fareden kurtulmak yerine alanında öncü olmuş Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları ne işe yarar? Her şeyden önce profesyonel ve modern bir yöntemdir. Fareleri yok etmede kansız ve kısa süreli sonuç almak isteyen vatandaşlarımıza sunulan fare istasyonu hizmetinde şu aşamalar kat edilir;

  • Farenin bulunduğu alan ilaçlamaya hazır hale getirilir. İnsanların ilaçlama sırasında sağlığını tehdit edecek tüm unsurlara yönelik tedvir alınır.
  • Fare istasyonları alanda belirli ölçülerde olacak şekilde dizilir. İçlerine zehirli ve sahici yem koyulur.
  • Kıvrak zekaya sahip olan fareler zehirli yemi hemen yemeyeceğinden önce sahici yeme gider. Zehirli yemi yemesi ile yok edilme süreci başlar.
  • Su ile temas eden fare aynı anda ölür. Suya gitmediği takdirde ise birkaç saat içinde ölür.
  • İstasyonlara koyulan fareler ortadan kaldırılırken kansız ve modern bir ilaçlama yöntemi ile farelerden kurtulmuş olursunuz.
  • Eski yaşantınıza dönmek için genel bir temizlik yapmalı ve bütün kalıntıları ortadan kaldırmalısınız.

Fare istasyonları tekniği ile yaşam alanınızı istila eden farelerden kısa sürede kurtulabilir, kaliteli yaşam standardına ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız uzman kadrosu ile bir telefon uzağınızdadır.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce sektörde iyi bir araştırma yapmanız şarttır. Sıradan ve ilkel yollarla hizmet veren fare ilaçlama şirketleri varlığı ile bugün haşereler kadar tehlikelidir. Maddi ve manevi zarar yaşamamak adına yılların birikimi ile hizmet veren firmamıza iletişim numaralarımızdan her daim ulaşabilirsiniz. Fare ilaçlama başta olmak üzere pire ilaçlama, ev ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama uygulamaları da yapan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir