Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları ne işe yarar? Fare istasyonları farelere kansız, modern ve kısa sürede çözüm üreten metodun adıdır. Dışarıda dolaşmasına göz yumduğumuz farelerin yavaş yavaş evlerimize doğru ilerlemesi tehlike sinyallerinin çalmasına neden olur. Kemirici özelliğe sahip olan farelerin bazı türleri saldırgan yapıdadır. Lağım faresi olarak adlandırılan türün boyutu ile insanlarda irkinti uyandırdığı gibi saldıran bir yapıya da sahiptir. Lağım, kanalizasyon ve bataklıklarda yaşayan bu haşere tam bir baş belasıdır. Hızlı hareket ettiği için yakalamanın neredeyse imkansız olduğu farelere tek çözüm üreten yöntem fare istasyonlarıdır. Peki, fare istasyonları ne işe yarar?

fare-istasyonlari-ne-ise-yarar-1

  • Fare ilaçlama uygulamasında geliştirdiğimiz bir yöntem olan fare istasyonları bir tuzak düzeneğini andırır.
  • Yayıldığı alanın büyüklüğüne göre belirli aralıklarda dizilen fare istasyonlarına 3 ayrı düzenek kurulur.
  • Kıvrak zekaya sahip olan bu haşereyi yakalamak için istasyonun bir kenarına sahici, bir kenarına zehirli yem koyulur ve tam ortalarına içmeleri için su yerleştirilir.
  • Güzel kokuya aldanan fareler zehirli yemi yemelerinin ardından suyu içerlerse anında ölürler.
  • Suyla temas etmemeleri halinde birkaç saat içinde ölen fareler istasyonun içine koyularak kaldırılır.

Fare kapanlarının aksine kansız ve modern bir uygulama olan fare istasyonları sayesinde binlerce vatandaşımız rahat bir nefes aldı. Sizin de başınız fare gibi tehlikeli olan bir haşere ile dertte ise firmamız ile 7 gün 24 saat irtibata geçebilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri denilince sadece fareler ile mücadele eden bir firma aklınıza gelmemeli. Bütün haşerelere kalıcı çözüm üreten fare ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız;

  • Böcek ilaçlama sırasında kullandığı bütün böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır.
  • Şirketimizde görev alan personeller ilaçlama konusunda eğitimli ve tecrübelidirler.
  • Firmamızda önceliğimiz kar kazanmak değil müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  • Personellerimiz uygulama sırasında maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanarak İş Güvenliğine önem vermektedir.
  • İndirimli ilaçlama politikalarımız ile vatandaşların ekonomisine dost bir politika taşıyan firmamız garantili Hizmet sözü ile her daim hizmetinizdedir.

Fare ilaçlama şirketleri arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız lider koltuğunu kimseye bırakmayan Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Haşereler

Firmamızın üzerinde çalışmalar yürüttüğü tek haşere elbette fareler değil. Türkiye’de bulunan bütün haşerelere yönelik böcek ilaçlama faaliyetlerini sürdüren şirketimizin mücadele ettiği haşereler; hamam böceği, fare, kakalak, kalorifer böceği ilaçlama, arı, pire, karafatma, akrep, tahtakurusu, tahtakurdu, der böceği, gümüş böceği, karınca, lağım faresi, çıyan.

 

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir