Fare Nasıl Yok Edilir?

Fare Nasıl Yok Edilir?

Fare nasıl yok edilir? Sorusuna yanıt vermeden önce farelerin zararların bahsetmek istiyoruz. Fareler özellikleri itibari ile diğer haşerelerden farklı olarak yok edilmesi oldukça zordur. Fare ile doğal mücadele mümkün değildir çünkü çok hızlı bir şekilde hareket eden bu haşereyi yok etmek oldukça zordur. Fare ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel fare ilaçlama işlemini uygulamaktır. Fare nasıl yok edilir sorusuna yanıt verecek olursak;

 • Fare ilaçlama işlemi yapılmadan önce ortam hazır hale getirilir.
 • İlaçlama sırasında çocukların bünyesi zayıf olduğu ve ilaçlamadan etkilenmemesi için ortamdan uzak tutulur.
 • Uygulama yapılan yerden açıkta yiyecek, içecek ve eşya bulunmamasına önem verilir.
 • Fare istasyonları ile ilaçlama işlemi bittikten sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır ve temizlik işlerinin ardından rutin yaşama geri dönülür.

Fare ilaçlama işleminin profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş olduğu unutulmamalıdır. İlaçlama yapan firmanın güvenilir olmasını anlamak için bazı unsurlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusu sadece böcek ilaçlama sektöründe değil bütün alanlarda cevabı aranan bir sorudur. Fare ilaçlama şirketleri ile çalışırken firma ile ilgili birkaç ön araştırma yaparak güvenirliğine dair test yapabilirsiniz. Fare ilaçlama şirketleri ile ilgili araştırma yaparken;

 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin TSE damgalı olması önemlidir.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, eldiven ve tulum gibi gereçleri kullanması işinde olan uzmanlığı gösterir.
 • Şirketin Garantili Hizmet sözünün mutlaka alın.
 • Fare ilaçlama şirketleri ile görüşme yaptığınızda bütün yasal prosedürleri ( Sağlık Bakanlığından onay, çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı bütün yasal prosedürleri yerine getirmiş ve kullandığı bütün ürünler TSE damgalıdır. Ekibimizde yer alan uzman kadromuz işini büyük bir özveri ile yaparken, “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları hesaplaması yapılırken bazı unsurlar maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Fareler keskin diş yapıları ile kemirme özelliğine sahiptir. Dolaştıkları yerlerden taşıdıkları mikropları yaşam alanımıza getirerek sağlığımızı tehdit eder. Firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak farenin türü ve sayısı
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü etkili olur.

Fare ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamıza günün her saati ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir