Fareler Nasıl Yok Edilir?

Fareler Nasıl Yok Edilir?

Fareler nasıl yok edilir sorusunun tek cevabı profesyonel ilaçlama yaptırmaktır. Fareler ile bireysel mücadele sonuç vermediği gibi hızlı bir şekilde çoğalmalarına neden olur. İş yerlerinde ve evlerde mutfağa yakın yerlerde üreyen fareler yemek bulmak için geceleri aktif olurlar. Diğer haşere türleri gibi hızlı bir şekilde çoğalabilen haşereler fark edilmediklerinde birden fazla sayıya ulaşabilir, ciddi sorunlar yaratabilir. Yakalanması oldukça zor olan fareler kafalarının girdiği her yerden bedenlerini rahatlıkla geçirebilirler. Farelerin yok edilmesinde profesyonel bir firma ile fare ilaçlama uygulamanızı yaptırmanız ekonominiz için de faydalı olacaktır. Fareler yaşadıkları dolaştıkları lağımlardan taşıdıkları bütün mikropları çevremize getirerek salgın hastalıklara neden olur. Sivri diş yapıları ile kemirme ve ısırma özelliğine sahip olan farelerden kurtulmak için, İstanbul ili ve tüm ilçelerine ilaçlama hizmeti veren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Toplumuzda birçok kişi profesyonel ilaçlama işleminin zahmetli ve maliyetli olduğu yanılgısına vararak haşerelerle kendi yolları ile mücadele etmeye çalışıyorlar. Bu durumda haşereler yok olmadığı gibi hızlı bir şekilde üreme imkanı buluyor. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında 20 yılı aşkın süredir “önce insan sağlığı” şiarıyla hareket eden firmamızın kullandığı bütün ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup, TSE damgalıdır. Firmamızda fare ilaçlama ve tüm haşere ilaçlama işlemleri uygulanırken;

  • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • İşlemin yapılacağı yerden çocuklar ve kullandıkları eşyalar uzak tutulur.
  • İşlem sırasında ortamda günlük kullanılan eşyalar var ise kaldırılır, imkan yok ise iyi bir şekilde korunur.
  • İlaçlama yapan personellerimiz maske, eldiven ve tulum gibi malzemeleri eksiksiz olarak kullanılır.
  • İşlem bitiminde ortam en az 2 saat olmak üzere havalandırılır ve arından ilaçlama alanı iyi bir şekilde temizlenerek eski kullanım alanına dönüştürülür.

Fare ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntemler ile alanının öncü ismi Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar belirleyici olur. Haşere ilaçlama fiyatlarımızın belirlenmesinde hesap yapılırken;

  • Haşerenin yoğunluğu ve türü
  • İlaçlama yapılacak alanın yüzölçümü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir