Farelerden Nasıl Kurtulunur?

Farelerden Nasıl Kurtulunur?

Farelerden nasıl kurtulunur? Kemirgen grubu içinde yer alan ve insanların hayatları boyunca mücadele içinde olduğu fareler vücutlarında mikrop barındırırlar. Bu haşereler lağım, bataklık ve kanalizasyon gibi yerlerde yaşamalıdır. Toplumsal düzen içinde yeri olmayan bu kemirgen grup hayatınıza dahil olmaya çalıştığı zamanda bulunduğunuz yeri derhal karantina altına alın ve alan fareden arındırılmadan giriş yapmayın. Fare eğer evinizde ya da çalıştığınız iş yerinde çıktı ise yiyeceklerinizi vakit kaybetmeden imha edin. Üzerinde dolaşma ve kemirme ihtimaline karşı yiyeceklerinize elinizi sürmemeniz ve fareyi yaşadığınız yerden uzaklaştırmanız hayati önem taşır. Farelerden nasıl kurtulurum? diyerek firmamızı arayan müşterilerimize uyguladığımız aşamaları anlatır ve çalışma prensiplerimizden bahsederiz. Fare istasyonu tekniği ile kemirgen grubuna son veren firmamız erişilebilirliği en yüksek kurumdur. Firmamız irtibat numaraları ile 7/24 hizmetinizdedir.

farelerden-nasil-kurtulunur-1

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele etmek için geliştirdiğimiz fare istasyonları operasyonundan başarı elde etmek kaçınılmazdır. Fakat sistemi iyi bir şekilde kurmak ve adımları takip etmek bu aşamada önemlidir. Fare ile mücadele için geliştirdiğimiz fare istasyonu tekniği şu şekilde kullanılır;

  • Fare istasyonu alanda hazırlık yapıldıktan sonra düzenli aralıklar ile yerleştirilir.
  • Yaşadığınız yerin büyüklüğüne göre konumlandırılan fare istasyonları içine yemler yerleştirilir.
  • Su, zehirli ve sahici yemlerin düzeneğe yerleştirilmesi sonrasında farelerin gelmesi beklenir.
  • Tuzağa düşen ve zehri yiyen fare su bulmak için çırpınır ve koşuşturmaya başlar.
  • Su ile temas ettiği an yok olan fareler istasyonun içine koyularak uzaklaştırılır.

Fareler etkisiz hale gelip evinizden uzaklaştırıldıktan sonra genel bir temizlik yapılır. Alan sterilize edildikten sonra gündelik yaşamınıza geri dönmeniz mümkün olur.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Kurumsal hizmet anlayışına sahip olmayan firmalar ile çalışmak sizlere ekonomik kayıp yaşattığı gibi haşereler üzerinde de etkisiz kalır. Küçükçekmece ilçesinde faaliyetlerine başlayan ve kısa sürede sektörde kendi markasını yaratan Küçükçekmece Böcek İlaçlama şirketimiz güler yüzlü personelleri ve kurumsal hizmet anlayışı ile günün her saati hizmetinizdedir. Fare ilaçlama uygulamalarının yanı sıra bütün haşereler ile profesyonel metotlar geliştiren firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir