Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenilirliği nasıl anlaşılır? Sorusu tüketicilerin her sektörde hizmet alırken yanıt aradığı konuların başında gelir. Bu konuda haksız da sayılmaz çünkü çalıştığınız firma ne kadar kaliteli ise alacağınız sonuç o kadar verimli olur. İşini ilkel yöntemler ile amatörce yapan bir firma ile çalıştığınızı düşünsenize haşereleri yok etmek bir kenara ödediğiniz paranın zararı ile baş başa kalırsınız hem de sayısı daha fazla artan haşereler ile. Mücadele ettiğiniz haşerenin türü fark etmeksizin böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce güvenirliğini mutlaka test edin. Kaliteli ve uzman bir ekip ile çalıştığınız sürece haşereler yok olduğu gibi paranızı neye ödediğinizi de bilirsiniz. İşte bu noktada bir firmanın güvenirliğini anlamak için;

 • Şirketin bütün yasal prosedürleri (Çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.
 • Firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olması önemli bir ayrıntıdır.
 • Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışırken firmanın kullandığı böcek ilaçları ve tüm malzemelerin üzerinde TSE damgasının bulunmasına dikkat edin.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, eldiven ve tulum gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanması işindeki profesyonelliği gösterir.
 • Şirket ile irtibata geçtiğinizde kendilerinden Garantili Hizmet sözünü mutlaka alın.

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullandığımız yöntem ve sahip olduğumuz kaliteli ekip ile sizlere hizmet verirken “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmekteyiz. Firmamızı günün her saati arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri mücadele ettiğiniz haşereye ve alana göre değişkenlik gösterir. Uzman bir ekip ile görüştüğünüz takdirde sizlerden aldığı bilgilerden yola çıkarak yapılması gereken yönteme karar verilir. Farklı tür ve özelliklere sahip olan evdeki böceklerden kurtulmak için firmamızı aradığınızda sorulan sorulara verdiğiniz yanıt ile uygulanacak ilaçlama yöntemi belirlenir. Bu ilaçlama yöntemleri;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek ilaçlama başlığı altında; ev ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamalarının profesyonel bir şekilde yapıldığı firmamız 7/24 sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken toplumun bütün kesimlerinin karşılayabileceği meblağlar oluşturulur. Çünkü haşereler yaşamın her alanında herkesin karşısına çıkabilecek canlılardır. Böcek ilaçlama uygulaması için firmamızı aradığınızda 3 önemli unsur ücretin belirlenmesinde etkili olur. Bunlar;

 • İlaçlama yapılacak böceğin türü ve sayısı
 • İlaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı
 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir