Hakkımızda

Hakkımızda

Küçükçekmece böcek ilaçlama, müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarak problem oluşturan tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılmaktadır. Kurulduğu günden beri insan ve çevre sağlığını korumayı amaç edinen firmamız, çalışmalarını hep bu doğrultuda yürütmektedir. İlaçlama yöntemlerimiz ve kullanmakta olduğumuz ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından gereken bütün onaylara sahiptir. Sağlık Bakanlığı tarafından onay ve çalışma ruhsatına sahip olan firmamız gün boyu Müşterilerimize destek ve hizmet sağlamaktadır.

Küçükçekmece böcek ilaçlama, servislerini en kısa süre içerisinde haşere şikayeti alınan bölgeye ulaştırmaktadır. Böylelikle haşere türleri yaşam alanlarınızdan kısa zamanda arındırılarak dezenfekte edilir. Tüm semt ve mahallelere ulaşan ilaçlama hizmetimiz, hesaplı ilaçlama fiyatlarıyla kaliteyi sunmaktadır.

Haşere kontrol servislerimiz tüm haşere türleri üzerinde etki sağlayacak formülleriyle ilaçlama uygulamalarını yaşam alanlarınızda pratik bir sistemle gerçekleştirmektedir. Doğa dostu olan uygulamalarımız yeşil alanları koruyarak böcek türlerini yok etmektedir. İlaçlama randevularımızın tümünü alanında uzman, firmamız tarafından gerekli ilaçlama eğitimlerini almış personellerimiz gerçekleştirmektedir. Küçükçekmece böcek ilaçlama servisi, Küçükçekmece böcek ilaçlama firmaları arasında var olan yerini daima koruyarak hizmet anlayışından ödün vermemektedir.

Haşere ve fare türlerinin gizlendikleri tüm alanlara kolaylıkla ulaşan ilaçlama tekniklerimiz, ilacın derinlemesine nüfus etmesini sağlayarak kısa zamanda sonuca ulaşmaktadır. Yaşam alanlarınızda mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürebilmeniz için 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Müşteri Temsilcilerimiz destek hattında gün boyu sizlerden gelen randevu taleplerini değerlendirerek detaylı bilgi vermektedir. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız garantili ve güvenilir hizmetin kapılarını müşterilerine açarken Müşteri memnuniyetini daima korumaktadır.

Küçükçekmece böcek ilaçlama ile haşereler daima kontrol altında ve yaşam alanlarınızdan uzak olacaktır. Böceklerden ve farelerden kurtulmak profesyonel çözümler ile daima mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir