Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama, hamam böcekleri dünyanın en dayanıklı böcekleri arasında yer almaktadır. Sıcak mekanlar bu böceklerin en sevdiği yaşam alanlarıdır. Hamam böceği etçil ve otçul beslenerek her türlü atıkla besin ihtiyacını karşılamaktadır. Hamam böceği ilaçlama bu böceklerin oluşumuna engel olacak önemli uygulamalardır. Hamam böcekleri bireysel mücadele mümkün olmadığı gibi çok tehlikelidir. Bu haşere türü ile mücadelede en etkili ve kesin yöntem profesyonel hamam böceği ilaçlama yapmaktır. Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir ilaçlama sektöründe faaliyet göstererek sektörün öncü isimleri arasına geçmiştir.

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum? Hamam böcekleri açık ve kapalı birçok alan içerisinde görülebilen canlılardır.

 • Ev içerisinde görülen hamam böcekleri, mutfakta yer alan mutfak ve tezgah aralarında veya banyoda görülmektedir.
 • Çöplerin biriktiği alanlarda da hamam böceği yumurtalarına sıkça rastlanır.
 • Hamam böcekleri yumurta bırakarak üreyen böceklerdir. Hamam böceği tek seferde 200 adet yavru bırakabilecek üreme sistemine sahiptir.
 • Hamam böcekleri yumurtalarını paketler içerisinde bırakmaktadır. Hamam böceği ilaçlama uygulaması yapılırken bu yumurta paketlerinin bulunması çok önemlidir. Aksi durumlarda paketlerden çıkan yavru hamam böcekleri bulundukları alan içerisine dağılarak gizleneceklerdir.
 • Hamam böcekleri uzun süre yemek yemeden yaşayabilirler.

kucukcekmece-hamam-bocegi-ilaclama

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele yöntemleri bu zararlı böcek türü ile karşılaşan birçok insan tarafından farklı metotlarla uygulanmaya çalışılsa da, aslında bu zararlı canlı türüne karşı en etkili ve en garantili yöntem dışarıdan alınabilecek bir destekle mümkün olabilmektedir. Hamam böceği ile mücadele etmek için geleneksel yöntemler ile vakit kaybederek kendinizi tehlikeye atmamalı, derhal profesyonel bir ilaçlama firması ile irtibata geçmelisiniz. Sizin de başınız hamam böcekleri ile dert ise iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, günün her saati destek alabilirsiniz.

Hamam Böceği Özellikleri

Hamam böceği özellikleri ile diğer haşere türlerinden kendini ayırır. Sahip olduğu ilginç özellikler ile yok edilmesi oldukça zor olan bu haşere türü ile baş etmenin tek yolu profesyonel ilaçlamadır. Hamam böceği özellikleri sıralanacak olursa;

 • Hamamböcekleri geceleri aktif olurlar.
 • Geceleri gezindikleri alanlarda mikrop, salya ve dışkılarını bırakırlar.
 • Gıda zehirlenmelerini birçoğuna neden olurlar.
 • Hamamböceği, sıradan ilaçlar ya da basit tuzaklarla kontrol altına alınabilecek bir böcek türü değildir.
 • Oldukça sert ve kalın bir tabaka ile kaplı olan fizyolojik yapısı insanoğlunu şaşırtacak düzeyde kusursuz olarak tasarlanmıştır.
 • Dünya üzerinde sadece ender olarak rastlanan ve kafası koptuğunda bile 8 gün yaşayan tek canlı türüdür.
 • Bu zararlı canlı türü, sekiz günün sonunda kafası koptuğu için değil, ağızdan beslenemediği için ölmektedir.

Hamamböcekleri ile mücadele yöntemlerinde jel ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Jel ilaçlama çok etkili ve güçlü bir ilaçtır. Bu ilacın kullanılması kesinlikle profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekmektedir.

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri belirlenirken haşerenin türü, yoğunluğu ve çıktığı alan belirleyici olur. Hamam böceği diğer haşere türlerinden çok daha tehlikeli ve yok edilmesi en zor canlıdır. Hamam böceği ilaçlama yöntemleri ve diğer haşerelerin yok edilmesinde;

 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Fare İstasyonları profesyonel bir şekilde uygulanır.

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri ve aklınıza takılan bütün sorular için irtibat numaralarımızdan bizi arayarak, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları, hamam böceği ile mücadele aşamasında hamam böceği ilaçlama uygulamaları %100 başarı sağlayarak yaşam bölgelerinizi korumaktadır. Ancak ilaçlama firmaları arasında kaliteli ve Sağlık Bakanlığı tarafında onaylı hizmet sunan kurumları tercih etmelisiniz. Küçükçekmece hamam böceği ilaçlama uygulamalarımız gerekli tüm belge ve onaylara sahip olarak hamam böceği türleri üzerinde etkin mücadele sağlamaktadır. Hamam böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

 • Haşerenin yoğunluğu
 • Yayıldığı alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç miktarı belirleyici olur.

Sizin de başınız haşerelerle dertte ise ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak destek ve randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu destek hattımızda hizmet sunmaktadır. Hamam böceklerinden kurtulmak için ilaçlama servislerimiz en kolay ve güvenilir yöntemleri sunmaktadır.

kucukcekmece-hamam-bocegi-hangi-hastaliklari-bulastirir
Hamam Böceği – A
kucukcekmece-hamam-bocegi-ilaclama-yontemi-nedir
Hamam Böceği – B
kucukcekmece-hamam-bocegi-ilaclari-nerede-satilir
Hamam Böceği – C

Bir önceki yazımız olan Fare İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir