Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele etmenin farklı aşamaları vardır. Haşereyi tanıma, bulunduğu alanda keşif yapma ve ilaçlama işlemini uygulamadan oluşan bu süreçte en önemli aşama profesyonel bir ekibin çalışmasıdır. Hamam böceği ilaçlama uygulaması ile ancak yok edilebilecek hamam böceklerinin özellikleri sıralamak gerekirse;

  • Hamam böcekleri acı eşiği yüksek haşerelerdir. Aç bir şekilde günlerce yorulmadan yiyecek aramak için yürüyebilirler.
  • Sırtlarında bulunan kalın tabaka onları dış dünyadan korur.
  • Kaynar bir suyun içine atıldığın direnç göstererek yaşamayı başarırlar.
  • Birbirinin ölüsünü yeme özellikleri vardır. Bu nedenle mikrop taşıyıcı özelliğe sahiptirler.
  • Hamam böceğinin kafası kopsa dahi 8 gün boyunca yaşamayı sürdürür. Ve ölme sebebi kesik başı değil, açlığıdır.
  • Evlerde sıklıkla karşılaşılan bu haşere geceleri aktif hale geçer.
  • En önemli özellikleri yok edilmediklerinde hızlı bir şekilde çoğalmak olan hamam böceklerinden kurtulmak için profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmanız şarttır.

Hamam böceği ile mücadele eden firmamızda geliştirileni böcek ilaçlama yöntemleri sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz. Eğitimli personellerimizin uyguladığı hamam böceği ilaçlama uygulaması için 7/24 kesintisiz firmamızı arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları için kesin bir veri vermek doğru olmaz. Alana ve yoğunluğa göre değişen hamam böceği ilaçlama fiyatları, oldukça ekonomik ve bütçenize dost bir anlayış ile hazırlanmıştır. “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hizmet veren firmamızı hamam böceğinden nasıl kurtulurum diyerek aradığınızda personelimizin soracağı 2 soruya vereceğiniz yanıt, ücreti belirler. Bunlar;

  1. Yok edilecek hamam böceğinin türü ve sayısı ne kadardır?
  2. İlaçlama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?

Cevaplarınızın ardından kullanılacak hamam böceği ilacı ile belli olan ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve böcek ilaçlama uygulaması için randevu almak istiyorsanız şirketimize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama Şirketleri

Hamam böceği ilaçlama şirketleri arasından firmamızı seçerek en doğru kararı vermiş olacaksınız. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, amacı sadece para kazanmak değil kaliteli hizmet sunmak olan şirketimiz, 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’de bulunan bütün haşerelere yönelik profesyonel çözümler üreten firmamızda; ev ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamaları da yapılmaktadır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ile firmamıza İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinden ulaşabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir