Hamam Böceğine Profesyonel Çözüm!

Hamam Böceğine Profesyonel Çözüm!

Hamam böceğine profesyonel çözüm yerine geleneksel yollar ile çare arıyorsanız büyük bir yanılgının içinde olduğunuzu belirtmek isteriz. Karafatma ile sıkça karıştırılan hamam böcekleri sahip olduğu özelliklerle farkını ortaya koyar. Evlerimizde adeta baş belası olan hamam böceği ile mücadele etmek için özelliklerini yakından incelemek en doğrusu olacak. O halde hamam böceğinin özelliklerine gelin hep beraber bakalım;

  • Sırtında kalın bir tabaka bulunur. Bu tabaka onun dış etkenlerden korunmasında adeta bir kalkandır.
  • Gündüzleri genellikle görünmezler. Bütün gün saklandıkları yerden karanlığın çökmesi ile çıkmaya başlarlar.
  • Birbirinin ölüsünü yeme özelliğine sahip bu türün üzerine bastığınızda çok ağır bir koku ortaya çıkar.
  • Kafası kopsa dahi 8 gün boyunca yaşama tutunmayı başaran hamam böceğinin ölüm nedeni kesik başı değil açlığıdır.
  • Bir hamam böceğinin kaynar suyun içine atsanız da yüksek bir direnç göstererek hayatta kalmayı başarır.

Birçoğunuzun hayatında belki de ilk kez öğrendiği bu özellikleri nedeni ile hamam böceklerine profesyonel çözüm üretilmesi gerektiğini üzerini basa basa söylüyoruz. Artık çok geride kalmış o ilkel metotlarla çare bulmaktan vazgeçin ve günün 24 saati hizmet veren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız ile irtibata geçin.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele mümkün müdür? Elbette mümkündür fakat profesyonel bir destek alma şartı ile. Hızlı bir şekilde çoğalan bu türden terlik, sopa ve bitkisel ilaçlar ile kurtulamadığınızı hala görmüyor musunuz? Bu gerçeği kabul ettikten sonra hamam böceği ile mücadele aşamasında işinin iyi yapan bir firmanın araştırmasını yaparak işi uzmanlarına bırakmak sizin için en doğru karar olacaktır. Hamam böceğinden kısa sürede kurtulmanın garantisini veren firmamızda uygulama aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hamam böceği için kullanılan yöntem jel ilaçlamadır. Kapalı alanlarda yapılan bu uygulama için gerekli ön hazırlıklar yapılır.
  • Kapı ve duvarların kenarına sürülen jel ilaca hamam böceğinin gelmeleri beklenir.
  • Jel ilaçlamayı yiyen hamam böceği zehri alarak diğer hamam böceklerinin avı olur.
  • Birbirini yiyen bu haşere ölen her hamam böceği ile bir kayıp verir ve tamamen ortadan kaybolur.
  • Alan havalandırılıp temizlendikten sonra eski haşeresiz yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Hamam böceği ilaçlama başta olmak üzere; ev ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı şirketimiz uzman kadrosu ile bir telefon uzağınızda bekliyor.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet Anlayışı

Hamam böceği ilaçlama şirketleri ile ilgili bir türlü karar veremiyorsanız en doğru adrestesiniz. Profesyonelliği kendine ilke edinmiş ve “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden firmamız; kaliteli, ekonomik ve 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile her daim yanınızdadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir