İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul genelinde tüm ilçe semt ve mahallelerde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlayan böcekler, insanların bulunduğu her alanda karşımıza çıkabilirler. Özellikle kalabalık şehirler, böceklerin en çok bulunduğu yerlerdir. İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimiz, çeşitli böcek türlerini ilaçlamaktadır. İstanbul ilaçlama alanında geniş bir yerleşim bölgesidir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde birbirinden farklı haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır. TSE onaylı ilaçlar, haşere ve fare kontrolünde kullanılmaktadır. Şehirde çeşitli böcek ve fareler bulunmaktadır. Bunlar, insan sağlığına farklı yollarla zarar verirler.  Çeşitli hastalıkları bulaştırırlar. Servislerimizde, haşerelerden bulaşabilecek olan hastalıklara karşı, sağlıklı yollarla önlem almaktadır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise Şişli Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları, toplumda varılan yanlış yargı ile böcek ilaçlama fiyatları maliyetli görülmüş ve böcekler ile mücadelede kişileri bireysel mücadeleye yönlendirmiştir. Halbuki doğru ve güvenirli bir firma ile çalışıldığı sürece böcek ilaçlama fiyatları oldukça uygun ve en etkili yöntemler arasında yer alır. Böcek ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

 • Haşerenin yoğunluğu
 • Haşerenin yayıldığı alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, güler yüzlü ekibimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri, en önemli özellikleri hızlı bir şekilde yayılmak olan haşereler ile mücadelede teknolojinin gelişmesiyle beraber yeni yöntemler uygulanmaya başladı. Böcek ilaçlama yöntemleri haşerenin türüne, bulunduğu alana ve yoğunluğuna göre belirlenir. Böcek ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Böcek ilaçlama işlemi uygulamadan önce profesyonel ve işini iyi yapan bir firma ile çalışmanız oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusunu cevaplandıracak olursak;

 • İlaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
 • İlaçlamanın yapılacağı ortamdan çocukların ve kullandıkları eşyaların uzak tutulması gerekir.
 • İlaçlama yapılacak alandan kullanılan eşyaların iyi bir sterilize edilmesi gerekir.
 • İşlem bittikten sonra ortam en az 2 saat olmak üzere havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır.

Böceklerden Bulaşan Hastalıklar

istanbul-bocek-ilaclama

Böceklerden bulaşan hastalıklar önüne geçmek için sağlıklı şartlarda ilaçlama yapılması gerekmektedir. İlaçlama uygulamaları sayesinde yaşam alanlarınızı her türlü bulaşıcı hastalıktan koruyabilirsiniz. İlaçlama yapılmayan alanlarda aşağıdaki hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Böcek ilerden bulaşan hastalıklar;

 • Verem
 • Dizanteri
 • Veba
 • Tifüs
 • Tifo
 • Kırım Kongo kanamalı ateşi
 • Lyme hastalığı

Böcekler Nerede Bulunur?

istanbul-bocek-ilaclama-2

Böcekler nerede bulunur? Hangi alanları daha aktif kullanırlar gibi sorular aklınıza gelmiştir. Açık ve kapalı alanların kuytu köşelerinde haşereler bulunmaktadır. Bu alanlar, nemli ve rutubetli yerlerdir.

Açık alanlarda, toprak, kaya altları böceklerin en çok bulunduğu yerlerdir. Kapalı alanlarda ise böcekler duvar çatlakları, parke aralıkları, tuvalet, banyo, mutfak, depo ve kömürlük gibi alanlarında yuva yapabilirler.

Böceklerin doğal yaşam alanları, genellikle bitki örtüsünün bulunduğu alanlardır. Ancak böcekler aç kalırlarsa, evlerimize de girebilirler.

Evlerimizde yiyecek bulduklarında, çeşitli alanlarda yuva kurarlar. Böcekler besin, barınma ve üreme işlevlerini gerçekleştirmek için yaşam alanlarımıza girerler.

Haşere ve kemirgen türlerinin yerleşim yerlerinde çeşitlilik gösterdiği bilinmektedir.

Şirketimizin bünyesinde ilaçlama faaliyetlerini sürdüren ilaçlama şubelerimiz bulunmaktadır. Şişli böcek ilaçlama şirketimize gelen şikayetler arasında hamamböceği, kalorifer böceği, pire ve fare ilk sıralarda yer almaktadır. Her yerleşim bölgesinde farklı haşere ve böcek türleri bulunmaktadır. Bu böcek türlerine karşı en etkin kurtulma yolu da ilaçlama yapmaktır. Tüm haşere türlerinin güvenle kontrol altına alınma sürecini başarı ile gerçekleştiren şirketimiz, Pire ilaçlama konusunda da uzmandır. Özellikle yaz aylarında çileye dönüşen pireler için şirketimizi arayabilirsiniz.

Böcekler Eve Nasıl Girer?

Böcekler eve nasıl girer? Her türlü temizlik işlerinizi yapmanıza rağmen haşereler evlerinizi bir türlü terk etmiyor. Bu konuda bilmediğiniz gerçekler var.

 • Kapı ve pencerelerin aralıklarından
 • Duvar çatlakları arasından
 • Tuvaletlerden
 • Su, tuvalet, kalorifer boruları aracılığı ile
 • Dışarıdan satın aldığımız, herhangi bir eşya üzerinden
 • Evcil hayvanlarımızın üzerinde, evlerimize giriş yapabilirler.

İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimiz, evde, işyerinde, parkta, bahçede açık ve kapalı alanların tümünde uygulanmaktadır. Pek çok alanda, garantili ilaçlama teknikleri ile ekonomik hizmet vermekteyiz.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

Garantili ilaçlamak tekniklerimiz son teknoloji barındıran modern uygulamalardır. İstanbul ilaçlama şirketleri içerisinde en kaliteli hizmeti sağlayan şirketimiz, sinek, salyangoz, karafatma, fındık faresi, güve, karınca, tahtakurusu, tahtakurdu, lağım faresi, akrep, kırkayak, pamuk faresi, tatarcık, Amerikan hamam böceği, teşbih böceği, halı böceği, sivrisinek, pire, gümüş böceği, örümcek, kakalak, sıçan, Alman hamam böceği, eşek arısı, kene, kertenkele, çatı faresi, çekirge kulağakaçan böceği, hamam böceği, mite, kör fare, yaban arısı, mayt, kalorifer böceği, uyuz böceği, bit, yılan, akar, çıyan, ve ev faresini 7/24 ilaçlamaktadır.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul böcek ilaçlama fiyatları ve daha fazlası için ilaçlama şirketimizin kurumsal müşteri temsilcisini arayarak, böcek ilaçlaması konusunda ücretsiz yardım, destek ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca ilaçlama fiyatları ve seçenekleri hakkında da randevu talebinde bulunabilirsiniz. Böcek ilaçlama fiyatlarına ilişkin ilaçlama firmamızın çalışma stili farklıdır. Şirketimiz adil kotalarda sabit ilaçlama taban fiyatları sunmaktadır. Ancak ilaçlama fiyatlarını etkileyen bazı önemli faktörlerin bulunduğunu belirlememizde fayda var. İstanbul böcek ilaçlama uygulamaları tüm ilçe, semt ve mahallelerinde aynı setap üzerinden hesaplanmaktadır. İlaçlama fiyatlarının belirlenmesinde rol oynanan etmenleri şöyle açıklayabiliriz.

 • Böcek ve haşere ilaçlama fiyatlarında etkin rol oynayan ilk faktör, ilaçlamanın yapılacağı alanın metrekaresidir. Çünkü ilaçlama yapılacak olan kapalı ve açık mekanlarda yer büyüklüğü önemlidir.
 • İlaçlama uygulamalarının yapılacağı açık ve kapalı mekanlarda birbirinden farklı haşereler olabilmektedir. Bu yüzden ilaçlama yapılacak alanlarda ilaçlama fiyatlarına etki eden bir diğer unsur da haşere yoğunluğudur. Bu tespit çoğu zaman ilaçlama ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • İlaçlama fiyatlarının belirlenmesinde son ayak ise bu alanlarda toplam kullanılacak olan ilaç miktarıdır.

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, ekonomik ve uygun fiyatlara haşere ilaçlama imkanı sunmaktadır.

istanbul-bocek-ilaclama-7

istanbul-bocek-ilaclama-8

istanbul-bocek-ilaclama-9

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir