İşyeri Ve Ofis İlaçlama Şirketi

İşyeri Ve Ofis İlaçlama Şirketi

İşyeri ve ofis ilaçlama şirketimiz bütün Türkiye genelinde bulunan işyerleri ve ofisler için ekonomik ve kaliteli işyeri ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Hepimizin en çok vakit geçirdiği belki de evlerimizden bile daha çok zamanımızın geçtiği işyerlerimizde rahat ve huzurlu çalışmak son derece önemlidir. Sağlıklı ve rahat bir ortamda çalışmak hem bizim için hem de işimizde verimli olmak için büyük bir önem arz etmektedir. Çalıştığımız herhangi bir yerde rastladığımız böcekler sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Bunun için bu konuda profesyonel işyeri ilaçlama, ofis ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiren firmalardan destek alınmalıdır. Firmamız yetkilileri işyeri ve tüm mekanlarda haşere kontrolünü yapmak için bir telefon uzağınızda bekliyor.

İşyerinde Haşereler Nasıl Çoğalır?

İşyerinde haşereler nasıl çoğalır? Sorusu haşerelere tedbir alabilmeniz açısında önem teşkil etmektedir. Düzenli periyotlarda böcek ilaçlama uygulaması yapılması şart olan iş yerlerinde haşerelerin çoğalma nedenleri vardır.

 • İş yerleri haşerelerin yaşaması için oldukça uygun, elverişli ortamlardır.
 • Özellikle her gün birçok insanın bir araya geldiği sanayi tipi işyerlerinde genelde ortamın temizliğine pek özen gösterilmemektedir.
 • Bu durum ne yazık ki böcek, kemirgen ve diğer tüm haşereler için oldukça elverişli yaşam koşullarının doğmasına yol açmaktadır.
 • Aynı zamanda bu tarz canlılar birçok sanayi ürününden de beslenerek hayatlarına devam edebilirler. Yani bazı sanayi ürünleri haşeresini kendi üretir.
 • Bu tarz sanayi alanında çalışma yapan işyerleri aynı zamanda sürekli çalışan devasa makineler sebebi ile oldukça sıcak olmaktadır.
 • Haşerelerin üremesi için en uygun ortam koşulu ise ortamın sıcak oluşudur. Bu uygun ortamı bir kez yakalayan haşereler gerekli önlemler alınmazsa ileride iş yeri için oldukça ciddi boyutta sorun oluşturacaktır.
 • Böylesi ortamlarda gerçekleştirilmesi gereken işyeri ilaçlama uygulamaları yaşadığınız haşere sorununu kökünden halletmektedir.

İşyeri ilaçlama faaliyetlerinde sayısız işe imza atan firmamız ile iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımıza çağrı bırakmak olacaktır. Küçükçekmece Böcek İlaçlama servisimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

İşyeri Nasıl İlaçlanır?

İşyeri nasıl ilaçlanır? Bu türden ilaçlamalar mutlaka bu işi profesyonel yapan böcek ilaçlama firmalarının uzman ekipleri tarafından yapılmalıdır. Çünkü;

 • Ofis, işyeri vs tarzı yerler kendi başınıza elinize ilaç pompasını alarak rasgele ilaçlama yapabileceğiniz yerler değildir. Bütün çalışanların sağlığını riske atmış olursunuz.
 • Öyle ki ofis ilaçlamasını ilaçlama şirketlerine yaptırdığınız takdirde çoğu zaman haşere türlerine göre ofisi bile terk etmeye gerek kalmadan ilaçlama yaptırmış olacaksınız.
 • Ofis ilaçlamalarında en çok tercih edilmek istenen ilaçlama yöntemi kokusuz ilaçlamadır. Çünkü bu uygulamada çalışanlar ofislerini terk etmek zorunda kalmazlar.
 • Ancak tercih bu yönde de olsa çoğu zaman bu uygulama kullanılamaz.
 • İşyeri ilaçlama yapılırken öncelikli olarak ortamdaki haşere türlerine ve yoğunluklarına dikkat edilir. Ona göre ilaçlama yöntemine karar verilir.

İşini profesyonel bir şekilde yürüten firmamız sağlığınızı ve bütçenizi düşünen firmamızı yılın 365 günü arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir