Jel İlaçlama Yöntemi

Jel İlaçlama Yöntemi

Jel ilaçlama yöntemi şirketimiz personelleri tarafından en fazla kullanılan uygulamadır. İnsan sağlığına ve doğaya hiçbir zararı olmayan jel ilaçlama yöntemi uygulamalarımızda Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı böcek ilaçları kullanılarak yapılmaktadır. Jel ilaçlama metodumuzun haşereler üzerinde etkilerini anlamanızda yardımcı olacak özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır.

  • Jel ilaçlama tekniğini genellikle kapalı alanlarda yapılır.
  • Kapalı alanlarda duvar dipleri, kapı kenarlarında kullandığımız böcek ilaçlarından çıkan koku hamam böceklerini cezbeder.
  • Sadece hamam böceklerinin üzerinde etkili olan bu ilaçlar kısa sürede etkisini göstermeye başlar ve haşereyi etkisiz hale getirir.

Hamam böceklerinin ölme şekli bir zincir halinde ilerler. Tek bir hamam böceğinin ilaçtan etkilenerek ölmesi yeterlidir. Zira diğer türü ölen hamam böceğinin yanına gelerek onu yiyecek ve bu sayede ilaç bütün hamam böceklerinde dolaşacaktır.

Jel İlaçlama Yöntemi Maliyetli Midir?

Jel ilaçlama yöntemi böcek ilaçlama firmamızın kullandığı tekniklerden sadece biridir. Haşereleri ve kemirgenleri etkisiz hale getiren böcek ilaçlama yöntemleri ile haşeresiz bir yaşam sürebilirsiniz. Firmamızın etki gücü en yüksek olan yöntemlerinden jel ilaçlama tekniği firmaların hizmet politikasına göre değişkenlik gösterir. Fakat halkın ekonomisine dost bir anlayış taşıyan firmaların uyguladığı jel ilaçlama fiyatları;

  • Jel ilaçlama ile yok edilecek böceğin türüne
  • Yöntemin uygulanması için kullanılacak böcek ilacı miktarı
  • Sorunlu alanın yüzölçümüne göre büyüklüğü

Jel ilaçlama metodu sayesinde haşerelerden kurtulmak istiyorsanız sektörde lider koltuğuna oturan firmamız ile istediğiniz saatte iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece Böcek İlaçlama servisimiz her daim hizmetinizdedir.

En İyi Böcek İlaçlama Firması

En iyi böcek ilaçlama firması araştırması yapıyor iseniz bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Böcek ilaçlama şirketleri içinde tercih yaparken sizlere vaat edilen kriterlere dikkat etmeniz kaliteli hizmet almanızda önemli olacaktır. Peki, bir firmayı en iyi yapan kriterler nelerdir? İşte cevabı..

  • Böcek ilaçlama servislerinin öncelikle Garantili Hizmet güvencesini vermesi gerekir.
  • Kadrosunda yer alan çalışanların böcek ilaçlama konusunda gerekli tüm bilgilere sahip olması gerekir.
  • Firma sizinle sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrasında memnuniyetini öğrenmek için de görüşmeler sağlamalıdır.
  • Kesintisiz ve böcek ilaçlama uygulamalarında farklı seçenekleri sizlere sunan firmalar başarı elde etmenizde etkili olacaktır.

En iyi böcek ilaçlama firması sıralamasında üst sıralarda yer alan firmamız yetkilileri ile yılın 365 günü iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir