Kakalak böceği ilaçlama

Kakalak böceği ilaçlama

Kakalak böcekleri dünya üzerinde en çok üreyen canlılar arasındadır. Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Dişi bir kakalağın yılda ortalama 30 bin adet yumurta bıraktığı bilinir. Hatta birçok kakalağın yaşam süresi boyunca 1 milyon yumurtası bulunur. Bıraktığı her pakette yaklaşık olarak 40, 48 adet yumurta mevcuttur.
İnsanların yaşam alanlarına genellikle bahar aylarında giren bu canlılar barınmak için daha çok mutfak ve banyoları tercih eder. Tamir edilmeyen su ve kanalizasyon boruları, duvar ve parke çatlakları, kırık, çıkıklar kakalak böceğinin konaklayacağı alanlar içerisinde yer alır. Günde ortalama 20 saat dinlenmek için girdiği yerde uyur. Açlığa ve susuzluğa 30 gün boyunca dayanıklı olan bu canlı, kafası koptuğunda dahi 1 hafta yaşamını sürdürür. Kakalak böceği evrim geçirmemiş nadir canlılar arasındadır. Vücutlarının dışındaki kabuk oldukça serttir. Buda ölmesini zorlaştırır. Deneyimsiz kişilerin yaşam alanlarında kakalak böceklerine karşı alacağı önlemler yetersiz geleceği gibi ters tepki de verebilir. Bu canlılara karşı mutlaka profesyonel ilaçlama hizmetlerinden kakalak böceği ilaçlama uygulaması almak gerekir.
Toplum içinde daha çok karafatma, hamam böceği ve kalorifer böceği olarak bilinir. İlaçlama uygulamalarında önemli olan firmaların güvenilir ve profesyonel şekilde çalışıyor olmasıdır. Küçükçekmece böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve diğer hayvan çeşitleri sağlığı açısından son derece zararsızdır. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gelip alan büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesinden sonra kakalak böceği ilaçlama uygulaması başlatılır. İlaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda herhangi bir sorun kalmaz.
Sizde yaşam alanlarınız içinden kakalak böceği sorunu yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte olan Küçükçekmece böcek ilaçlama firmamız aracılığıyla kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Profesyonel İlaçlama Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir