Kara Böcek İlaçlama

Kara Böcek İlaçlama

Kara böcek ilaçlama evlerimizde sıklıkla görülen haşerelere yönelik alınan profesyonel tedbire denir. Kara böcekler özel yaşam alanımız olan evlerimizde en sık karşılaştığımız haşere türüdür. Geceleri aktif hale geçen kara böcek ile mücadele için uygulanan geleneksel yöntemler sonuç vermeyen nafile bir çabadır. Kara böcekleri evlerinizden uzaklaştırmak için yapmanız gereken öncelikli iş hijyen koşullarını sağlamaktır. Evlerinizin temizliğini yaparken mikrop öldürücü özelliğe sahip çamaşır suyunu alerjik bir reaksiyonunuz yoksa mutlaka kullanın. Çıkan çöpleri düzenli olarak atarak oluşabilecek mikropları önleyebilirsiniz. Mutfak, banyo lavabo giderleri haşerelerin çıkış alanlarıdır. Bu bağlamda temizlik koşulları sağlanmalı, giderler kapatılmalıdır. Ancak bazen ne yaparsanız yapın haşereler ile mücadele edemezsiniz. Farklı gerekçeler ile kara böcek diğer haşerelerin yaşam alanınıza yayılmasında yapacağınız ilk şey iyi bir ilaçlama firması ile irtibata geçmektir. Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızda kara böcek ilaçlama için kullanılan böcek ilaçları sağlığınızı tehdit edecek bütün unsurlara yönelik tedbirler ile uygulanır. Firmamızda böcek ilaçlama sırasında kullanılan ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Kara böcek ilaçlama başta olmak üzere ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama uygulamaların da yapıldığı firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeden önce mücadele ettiğimiz haşereler ile ilgili kısa bir bilgi vermek istiyoruz. İçerisinde binlerce tür bulunduran haşereler şekil olarak birbirine çok benzer. Ebatları oldukça küçük olan böceklerin zararlı bir hayli fazladır. Küçük bir böcekten ne olur anlayışı haşerelerin zararlarını düşündüğümüzde büyük bir yanılgı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir böceğin ısırması ile hayatını kaybeden insanların varlığı söz konusu iken kara böcek ilaçlama uygulamasının ne kadar gerekli olduğunu anlamışsınızdır. Peki, böcek ilaçlama nasıl yapılır?

  • İlaçlama yapılan yer uygulamaya hazır hale getirilir. İlaçlama kapalı alanda yapılıyor ise kapı ve pencereler sıkı bir şekilde kapatılır.
  • Böcek ilaçlama sırasında bünyesi zayıf olan çocuklar işlem bitene kadar alana sokulmaz.
  • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve iyice yıkanmadan asla kullanılmaz.
  • TSE damgalı olan böcek ilaçları uygulandıktan sonra kara böcekler tek tek ölür. ULV cihazı ile yaptığımız işlemlerde yukarıda saymış olduğumuz ilaçlama yöntemleri kullanılır.
  • İşlem tamamlandıktan sonra alan 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır ve genel temizliğin ardından normal yaşantınıza geri dönersiniz.

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı günün her saati arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız sektörün ilk akla gelen ismi olmayı başarmıştır. Firmamızda ilaçlama yapan personellerimiz işinde uzman ve ilaçlama sertifikalıdır. Böcek ilaçlama uygulamasında kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE damgalıdır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı 7/24 arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir