Keneler Ölüm Saçıyor!

Keneler Ölüm Saçıyor!

Keneler ölüm saçıyor! Bundan 10 yıl önce kene vakalarından bir haber olan vatandaşlarımız haberlerde karşısına gelen görüntüler ile yeni bir mücadelenin içine girdi. Keneler ısırdıklarında insanların üzerine yapışan ve çırpındıkça daha fazla kenetlenen bir türdür. Halk arasında ”Kene gibi yapıştın” deyimi de buradan gelmektedir. Sadece yapışmak ile kalmayan ve kan emen eklem bacaklı bu türden kurtulmaya çalışmanın tek yolu kene ilaçlama uygulamasıdır. Yaşadığı yerde kırsal alanlar bulunan kişilerin korkulu rüyası haline gelen keneler artık metropollerde de kendini gösteriyor. Toplumsal düzende kendine yer bulmaya çalışan, insana ve hayvanlara zarar veren keneler ölüm saçmaya devam ederken firmamız bu gidişata dur dedi. İnsanların müthiş bir tedirginlik yaşamalarına neden olan kene ile mücadele aşamasında başvurduğumuz ilaç ve teknikler %100 sonuç garantisi vermektedir. Kenelerin bulunduğu yerde çalışmalarına başlayan ve derhal duruma müdahale eden firmamız yılın 365 günü hizmet sunan kurumsal bir kimliğe sahiptir.

keneler-olum-saciyor-1

Kene İle Mücadele

Kene ile mücadele ilaçlama konusunda amatör olan kişilerin değil bu alanda kendini geliştirmiş kurumsal firmaların işidir. Keneler evlerinizde sıklıkla karşılaştığınız diğer haşereler ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Binlerce tür ve özelliğe sahip olan haşereler arasında en tehlikeli tür kuşkusuz ki kenelerdir.

  • Kırım Kongo Kanamalı Ateş hastalığının en birincil nedeni olan kene ile mücadele etmeye bizler ile iletişime geçerek başlayabilirsiniz.
  • Kenenin oluşabileceği alanlarda düzenli aralıklar ile kene ilaçlama operasyonu gerçekleştirmek en önemli tedbir olacaktır.
  • Kenelerin yaşadığınız yeri istila ettiğini anladığınızda sizlere zarar vermemesi adına derhal o alanı terk edin.
  • Bu ölümcül risk oluşturan kenelere karşı amatör uygulamalara başvurmak çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.
  • Firmamız ile iletişime geçtikten sonra personellerimizin sizlere yönelttiği soruları doğru bir şekilde yanıt verin.
  • Operasyon sonrasında kenelerin tamamen yok olduğundan emin olmadan günlük rutine geri dönmeyin.

Kene ve doğada bulunan tüm haşereler ile mücadele veren firmamız yetkilileri, alanında uzman ve bütün eğitimlerden geçmiştir.

Kene İlaçlama Şirketleri

Kene ilaçlama şirketleri ölüm saçan bu haşereye karşı profesyonel metotlar ile çözüm üreten kurumlardır. Kene ilaçlama şirketleri geliştirdikleri metot ve kullandıkları kene ilacı ile insanların sağlığında meydana gelebilecek tüm risklere karşı tedbirini almalıdır. Bu bağlamda haşereler kadar yanlış bir müdahalenin de ölüm saçtığını unutmamalı ve profesyonel firmamız ile vakit kaybetmeden irtibata geçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir