Kenelerden Nasıl Kurtulunur?

Kenelerden Nasıl Kurtulunur?

Kenelerden nasıl kurtulunur? Kenelerden kurtulmak hamam böceğinden kurtulmak ya da karafatmadan kurtulmak kadar kolay bir işlem değildir. Varlığını sinsi bir şekilde sürdüren ve kırsal yerlerin en tehlikeli haşeresi olan keneler sonu olmayan hasarlara neden olabilir. Hepimiz ana haber bültenlerinde kenelerin ısırdığı insanların hazin sonunu izleyerek korku ve endişeye kapılıyoruz. Fakat bu korku ve panik haşerelerin yok olmasında hiçbir yapıcı özellik taşımayacak ve sorunu içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır. Bunun yerine;

  • Eğer yaşadığınız yer kenelerin çoğalmasına olanak sağlayan; kırsal ve yeşillik alandan oluşuyorsa düzenli periyotlarda kene ilaçlama yapın.
  • Kene ile mücadele aşamasında temiz bir ortam her şeyin üstündedir. Havasız, kirli ve nemli yerlerde kenenin bulunma ihtimali çok daha yüksektir.
  • Kene ısırması vakası çevrenizde yaşandı ise sadece tek bir kene ilaçlama yeterli olmayacaktır. Düzenli periyotlarda yapılan ilaçlama uygulaması çok daha etkili olacaktır.

Kenelerden kurtulmak sadece fiziksel sağlığınız için değil ruhsal sağlığınız için de şarttır. Hiç kimse nereden çıkacağı belli olmayan kenelerin yaratmış olduğu psikolojik bunalım ile yaşamak istemez. Bu nedenle işi uzmanlarına bırakmalı ve temiz bir ortam yaratmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

kenelerden-nasil-kurtulunur-1

Kene İlaçlaması Maliyetli Bir Uygulama Mı?

Kene ilaçlaması maliyetli bir uygulama mı? Diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz. Elbette haşerelerden kurtulmak öncelikle sağlığımız için gerekli. Fakat bu sorundan kurtulurken ödeyeceğimiz yüksek meblağlar gözümüzü korkutabilir. İşte bunu bilen firmamız kene ilaçlama fiyatları için maliyet oluştururken;

  • Kenenin sayısına ve çeşidine
  • Alanın büyüklüğüne
  • Kullanılacak kene ilacı

Miktarına göre değişkenlik gösterir. Net bir şey söylemek gerekirse o da kene ilaçlama fiyatları ve diğer böcek ilaçlama ücretlendirmelerinde oldukça ekonomik ve adil bir anlayış taşıdığımızdır. Bu konuda detaylı bilgi almak ve aklınızdaki sorulara açıklık getirmek için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kene İlaçlamasında 1 Numaralı İsim

Kene ilaçlamasında 1 numaralı isim olan Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız lider koltuğunda otururken müşteri memnuniyeti ve iş ahlakını her şeyin üstünde tutmaktadır. Vatandaşın sağlığını tehdit edecek sahte böcek ilaçları, kalitesiz ekipman ve deneyimsiz personelleri çalıştıran firmaların aksine kurumsal kimliğinden ödün vermeyen şirketimiz ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir