Küçükçekmece Gümüş Böceği İlaçlama

Küçükçekmece Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği, diğer adıyla gümüşçün; ismini aldığı gümüş rengiyle kaplı vücudu ile dikkat çeker. Evlerde yaşayan ve nemli ortamları seven gümüşçün; bu özelliği sebebiyle nem böceği, toz böceği gibi de isimler alır. Kitapların arasında, döşeme ve duvar kağıtlarının arkalarında, giderlerin çevresinde yaşayan gümüş böceği; çok hızlı hareket eden ve mücadelesi zor bir haşere türüdür. Hızlıca ve sinsice yayılması sebebiyle kısa bir süre içinde evinizin muhtelif yerlerini istila eder. Özellikle İstanbul Avrupa yakasında sıkça rastlanan bu haşereye karşı bir önlem almak pek mümkün olmasa da; evinizdeki nem oranını azaltmak, kitaplıkları sık sık temizlemek ve havalandırmak gümüşçün oluşumunu önlemenize yard ımcı olacaktır. Küçükçekmece gümüş böceği ilaçlama servisi olarak, sizleri gümüşçünden ve tüm haşerelerden kurtarmak üzere hizmet veriyoruz.

Küçükçekmece Gümüş Böceği İlaçlama

Sektördeki 30 yıllık tecrübemizle ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla sizlere hizmet vermek bizim için bir şereftir. İstanbul’un tüm ilçelerine sertifikalı ve garantili ilaçlama hizmeti sağlayan Küçükçekmece gümüş böceği ilaçlama firması; deneyimli ilaçlama kadrosu ve 7/24 çalışan çağrı merkezi ile evinizdeki haşere sorununu çözüme kavuşturuyor. Gümüş böceği ilaçlama seçenekleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Gümüşçün Nasıl Yok Edilir?

Gümüş böceğinden kurtulmak için gazete kağıdıyla tuzaklar hazırlayabilirsiniz. Ancak, bu tuzaklar uzun vadede bir sonuç sağlamayacaktır. Kesin çözüm için mutlaka iyi bir ilaçlama firmasıyla anlaşmalısınız.

Gümüş Böceği Neyle Beslenir? Gümüş Böceği Neden Olur?

Gümüş böceği; nemin ve rutubetin olduğu her yerde olabilir. Beslenmeyi en sevdiği şeyler kağıt türevleridir ve bu sebeple kağıt zararlısı olarak da anılır. Ayrıca, yapışkanlı kağıtlar favorileri arasındadır. Hemcinsleri dahil her çeşit haşerenin ölüsüyle beslenir, proteinli besinleri tercih ederler. Yeterince havalandırılmayan alanlar, eski kitapların olduğu ve bakımı yapılmayan kütüphaneler, rutubetli evler gümüşçün oluşumu için gereken ortamı sağlar.

Gümüş Böceği Zararları

Gümüş böceği ya da diğer adıyla gümüşçün; eşyaları yiyerek beslenen bir canlı olduğu için maddi zararlar verebilir. Bunun dışında, dolaştığı pis yerlerden aldığı mikropları insanların yaşam alanlarına taşıyarak hastalıklara davetiye çıkarır. Bu nedenle evden uzaklaştırılması gerekmektedir. Küçükçekmece gümüş böceği ilaçlama işlemi konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmece Fare İlaçlama başlıklı makalemizde fare ilaçlama İstanbul, fare ilaçlama yöntemleri ve fare türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir