Okul Böcek İlaçlama

Okul Böcek İlaçlama

Okul Böcek ilaçlama, yaşamın her alanında olduğu gibi okulda da bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle böcek ve haşereler ortaya çıkarlar.

Okulda zararlı olan böcek ve haşereler nelerdir?

Pire, kene, hamam böceği, fare, gümüş böceği, tespih böceği, güve, kırkayak, çıyan, solucan, salyangoz, tahta kurdu, tahta kurusu, kulağakaçan, akrep…vb

Okullar çocukların bütün gününü geçirdikleri yaşam alanları olduğu için eğitim dönemi öncesinde tüm okulların ilaçlanması gerekmektedir.

Okul Böcek İlaçlama
Okul Böcek İlaçlama

Böceklerin ve haşerelerin en çok sevdiği yerler nemli ve karanlık yerlerdir. Zemin katlar, bodrum katları, depolar, mutfak, banyo, kantinler, evrak dolapları…vb

Küçükçekmece Böcek ilaçlama Şirketi’ni günün 7/24 saati arayarak bölgede bulunan böceklerin istila ettiği okulları ilaçlatmanız konusunda size yardımcı olacaklardır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Küçükçekmece Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Okul böcek  ilaçlama uygulamasının mutlaka eğitim dönemi öncesi yapılması gerekmektedir. Bununla ilgili acil önlem alınmadığı takdirde çocuklarda sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, zika, sarı humma, dang humması, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, hepatit, AIDS, fil hastalığı, tifüs, veba, verem, sıtma, dizanteri…vb

Okul böcek ilaçlama Fiyatları böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına, ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Çocukların hijyen ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları onların fizyolojik gelişimi için çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Silivri Böcek ilaçlama Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir