Pire İlaçlama Hizmeti Hakkında Bilgiler

Pire İlaçlama Hizmeti Hakkında Bilgiler

Pire İlaçlama Hizmeti almak isteyen bütün okuyucularımız için yazdığımız bu makalede pire ilaçlama konusunda kafanıza takılan bütün soru işaretlerini gidermeyi planlıyoruz. Pireler boyları ortalama olarak 2 ila 3 mm arasında değişen küçük ve parazit canlılardır. Kan emerek insanlara mikrop bulaştıran bu canlıları küçük ebatlardalar diye hafife alıyorsanız şayet fazlasıyla yanıldığınız ifade etmek isteriz. Çünkü bu canlılar boylarına bakmadan dolaştıkları ve sizin yaşam alanlarınıza gelmeden önceki alanlardaki bütün mikrop, virüs ve bakterilerin taşıyıcısı konumundalardır. Hal böyle olunca da sizin bulunduğunuz alanların tamamına bu zararlı canlıları bulaştırırlar. Üstelik çoğu zaman sizi ısırmalarına, sokmalarına bile gerek kalmaz. Herhangi bir yiyeceğin poşeti üzerine ya da giysilerinizin üzerine dahi teması halinde size bu mikroplar çok rahat bulaşacaktır.

Pire İlaçlama Hizmeti Nasıl Alınır?

Bu hizmeti alabilmeniz için öncelikle evinizde pirelerin varlığını fark etmeniz gerekir. Ne demek istiyoruz? Pireler henüz yavruyken açık renkli ve neredeyse gözle görülemeyecek kadar küçük ebatlardadır.  Dolayısıyla ilk geldikleri zaman sizin onları erişkin hale gelip renkleri koyulaşıncaya kadar fark edebilmeniz zor olacaktır. Ancak fark ettiğinizde ise bu kez işiniz çok daha zordur. Çünkü bir hayli hızlı çoğalan bu canlılar siz onları fark edinceye kadar çoktan yüzlerce hatta binlerce sayıya ulaşmış olacaktır. İşte bu durumda yapacağınız tek bir şey kalmaktadır. O da pire ilaçlama hizmeti almaktır. Aşama aşama size pire ilaçlama nasıl yapılır anlatacak olursak;

  • Talebiniz doğrultusunda evinize gelen ekip detaylı bir keşif araştırması yaparak pireler başta olmak üzere evinizde bulunan tüm böceklerin yer tespitini yapar.
  • Bu detayları toplayarak daha uzman kişilerle bunları karar toplantısında tartışır. Nasıl bir ilaçlama uygulanacağını bu toplantıda belirleyen ekip daha sonra pire ilaçlama işlemini gerçekleştirmek üzere uygulama aşamasına geçer.
  • Uygulama aşamasında ise başında bulunan takım liderinin yönlendirmeleri doğrultusunda personel ilaçlamayı yapacaktır.
  • Sonrasında ise personeller size ilaçlama yapıldıktan sonra neler yapmanız gerektiği konusunda gerekli tüm bilgileri verecektir.

Pire İlaçlama Hizmeti Fiyatları

Pire ilaçlama hizmetinin fiyatlarına değinecek olursa fiyat şu şekilde belirlenmektedir:

  • İlaçlama yapılacak olan alanın büyüklüğü,
  • İlaçlama yapılacak olan yerdeki böceklerin cinsleri ve yoğunlukları,
  • İlaçlamada kullanılacak olan cihaz ve ilaç

Yapılacak olan pire ilaçlama hizmetinde fiyatları etkileyen unsurlardır.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir