Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pirelerden nasıl kurtulurum? Pireler yapı olarak oldukça küçük olduğu için genellikle gözle görülmezler. Bu nedenle pire ile mücadele etmesi oldukça zordur. Evcil hayvan besleyenlerin sıklıkla karşılaştığı pireler sıcak havalarda aktif hale geçerek sayısı yüzleri bulur. Geceleri ortaya çıkan ve varlıklarını bizi ısırdıklarında oluşan belirtilerden anladığımız pirelerden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmanız oldukça önemlidir. Çünkü pirelerden ilkel yollar ile kurtulmanız mümkün olmadığı gibi çok zararlıdır çünkü pirelerin bulaşıcı özelliği vardır. Hayvanların üzerinde çoğalarak yara ve kaşıntıya neden olan pire ile mücadele için püskürtmeli ilaçlama yöntemi uygulanır. Firmamızda uygulanan yöntemler son teknolojiye uygun olup bütün yasal prosedürleri kapsamaktadır. Pirelerden nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız; pire ilaçlama uygulaması için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele ilaçlama eğitimi almamış kişilerin yapabileceği bir uygulama değildir. Amatörce yapılmış bir ilaçlama ile kendi sağlığınızı tehlikeye sokarken haşerelerin yok olmasını asla sağlayamazsınız. Bulaşıcı özelliğe sahip olan pirelerden kurtulmak için Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızda sertifikalı personellerimiz tarafından çalışmalar yürütülmektedir. Kesin ve hızlı sonuç veren püskürtme yöntemi uygulanırken;

  • İlaçlama yapılan alan hazır hale getirilir. Eğer ortam açıksa kapatılarak haşerelerin kaçması engellenir.
  • ULV cihazı ile uyguladığımız püskürtme yöntemi ile pireler havadan yere tek tek dökülür.
  • İlacın etkisi ile ölen pireler yerden toplanarak yok edilir ve birkaç periyot ile tamamen yok olurlar.
  • Pire ilacı ile yok edilen haşerelerden sonra iyi bir temizlik işi yapılır. Ortam dezenfekte edildikten sonra gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Pire ilaçlama uygulaması ile beraber ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama gibi farklı ilaçlama türleri için firmamızı 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları diğer firmalara oranla ekonominizi aşmayacak şekilde uygun bir şekilde ücretlendirilir. Pire ilaçlama fiyatları için firmamızı aradığınızda personellerimizin soracağı 2 soruya vereceğiniz yanıt maliyetin belirlenmesinde etkin rol oynar. Bu sorular;

  • İlaçlama yapacağımız alanın büyüklüğü ne kadardır?
  • İlaçlama yapacağımız haşerenin türü ve yoğunluğu nedir?

Bu iki soruya verdiğiniz yanıt ile belirlenen pire ilacı miktarı ile maliyet ortaya çıkar. Genellikle bütün herkesin bütçesine uygun olarak oluşturduğumuz pire ilaçlama fiyatları için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir