Pireyi Deve Yapmayın!

Pireyi Deve Yapmayın!

Pireyi deve yapmayın! Pireler hepimizin malumu yaz sıcaklıkların gelmesi ile hayatı esir alan ve bir anda her yana yayılan bu küçük canlıların zararları zannettiğiniz kadar masum değil. Sabahları uyandığınızda vücudunuzda gördüğünüz kabarma ve kızarıklıkların elbette bir sebebi var. Bu belirtiler geceleri siz uykunuzda dalmış yatarken sizi ısıran pirelerin vücudunuzda bıraktığı izlerdir. Sadece size değil hayvanlara da ciddi hasarlar bırakan pire ile mücadele etmek bitkisel ilaçla, terlikle ya da geleneksel diğer metotlar aracılığıyla mümkün değildir. Evet, başta da belirttiğimiz gibi pireyi deve yapmayın ama sakın onları hafife de almayın. Uçuşan bu haşereler bir anda gündelik rutininizi bozabilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilir. İlaçlama sırasında %100 sonuç garantisi veren yöntemlerimiz ile sizleri bu sorundan kurtarırken;

 • Kokulu İlaçlama
 • Sıvı İlaçlama
 • Püskürtmeli Yöntemi kullanmaktayız.

Pire ile mücadele etmenin yanı sıra tüm haşere ve kemirgenlere savaş ilan eden Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı aradığınızda güler yüzlü ve konuya hakim kaliteli personellerimiz ile görüşeceksiniz. Pirenin deve olmasını engellemek için vakit kaybetmeden bizleri arayın.

pireyi-deve-yapmayin

Ne Tür Mekanlarda İlaçlama Yapılabilir?

Ne tür mekanlarda ilaçlama yapılabilir? Sorunuzu birkaç mekan ile sınırlandırarak cevaplandırmayacağız. Pireler fırsat bulduğu her yerde türünü sürdürerek yaşayabilir. Dışarıda göz yumarak yok etmediğiniz pireler bir gün evinize doğru ilerlediğinde artık dur demeniz gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişen firmamız bütün mekanlarda ayrı bir pire ilaçlama operasyonu gerçekleştirir. Pirelerden kurtulmak için firmamızda uygulanan böcek ilaçlama çalışmalarını şu şekilde adlandırabiliriz;

 • Ev İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • Apartman İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Site İlaçlama
 • Park İlaçlama
 • Otel İlaçlama

Pireler bütün mekanlara yayılabilir, biz de tüm mekanlarda yaptığımız profesyonel müdahale ile onları durdurabiliriz. Uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile 7/24 ulaşabileceğiniz firmamız her daim hizmetinizdedir.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama Şirketi

Firmamız 20 yıl önce “Müşteri memnuniyeti her şeyin öncesinde gelir.” Anlayışı ile bu yola çıktı. Kurumsal imajı ve İş Güvenliğinden asla taviz vermeyen tavrı ve kaliteli ekibi ile müşterilerine hizmet sunan firmamız bugün böcek ilaçlama şirketleri arasında lider koltuğunda yerini almıştır. Sadece pire haşeresi ile değil bütün böcekler ile mücadele eden firmamızın var olduğu bu zamanlarda haşereye yer yok!

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir