Sinek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Sinek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Sinek ilaçlama nasıl yapılır? Yaz mevsimlerinde vatandaşların korkulu rüyası haline gelen sinek ile mücadele etmek adeta işkence gibidir. Kanınızı emen ve hızlı hareketleri ile bir türlü yakalayamadığınız sineklerin sayısı bir anda onlarcasını bulur. Sinek öldürücüler ya da elinizdeki bir bezle evin içinde kovalayıp durduğunuz sineklerden kurtulmanın tek yolu profesyonel sinek ilaçlama yaptırmaktır. Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmanız gereken bu dönemde işini özveri ile yapan kaliteli bir ekip ile çalışmanız oldukça önemlidir. Aksi durumda amatör ve ilkel yollara başvuran bir firma ile sineklerden kurtulmak bir yana sayısının çoğalmasına ve ekonomik kayba uğrarsınız. Firmamızda sinek şikayeti ile gelen müşterilerimizin evlerinde uyguladığımız sinek ilaçlama uygulamasının aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlaçlama yapılacak alanda açıkta yiyecek, eşya ve malzeme bulundurulmaz.
  • Kapalı alanda yapılan ilaçlama için kapı ve pencereler iyi bir şekilde kapatılarak ilacın etkisi arttırılır.
  • Mutfaktaki eşyalar dolaplara kaldırılır ve ilaçlama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan kesinlikle kullanılmaz.
  • Sıvı ilaçlama ve püskürtme yöntemi ile yaptığımız ilaçlama uygulamasında kullandığımız böcek ilaçları TSE damgalıdır ve sağlığınızı tehdit edecek hiçbir kimyasal madde bulundurmaz.
  • İlacın etkisi ile bir bir yere dökülen sineklerin toplanmasından sonra genel bir temizlik yapılır ve gündelik yaşama geri dönülür.

Sinek ilaçlama nasıl yapılır ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı günün her saati ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Sinek İlaçlama Fiyatları

Sinek ilaçlama fiyatları toplumda kanıksanmış yargının aksine iyi bir firma ile çalışılması durumunda oldukça ekonomik bir uygulamadır. Kan emici özelliğe sahip olan bu haşereler cildimizde tahribasyon yarattığı gibi çıkardıkları sesler ile psikolojimizi bozarlar. Evdeki sineklerden kurtulmak için bireysel mücadele verip zaman kaybetmek yerine ilaçlama şirketimizi aramalı ve uzman ekiplerimizden destek almalısınız. Firmamızda sinek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden alan büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılan sinek ilacı miktarı
  • İlaçlama yapacağımız sineğin türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Sinek ilaçlama fiyatları firmamızda oluşturulurken bütün bölgelerde yaşayan insanların bütçesine uygun bir fiyatlandırma yapılır. Sinek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve evinizin metrekaresinin ne kadar tutacağını öğrenmek istiyorsanız firmamızı iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Sinek İlaçlama Şirketleri

Sinek ilaçlama şirketleri ile çalışmanın en önemli ayrıntısı sektörde yer alan sahte firmalar arasında kaliteli ve doğru firmayı bulmaktır. Zira firmaların işini iyi yaptığından emin olmak için Sağlık Bakanlığından onaylı olması ve bütün malzemelerin TSE damgalı olması oldukça önemlidir. Sinek ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübe ve birikimi ile sizlere hizmet etmeyi görev bilmiş Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız sinek ilaçlama uygulamasının yanında birçok haşere ile mücadele etmektedir. Şirketimize iletişim numaralarımızdan her daim ulaşabilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir