Site İlaçlama

Site İlaçlama

Site ilaçlama toplum düzeninin değişmesi ile beraber hayatımıza girmiş bir kavram oldu. Özellikle metropollerde nüfusun giderek kalabalık olması ile beraber mahalle kavramı önemini yitirip site kavramı hayatımıza girdi. Çok sayıda dairenin bir arada olduğu siteler inşaat firmalarının ilgisini çekmeye başladı. Modern yaşamın yanı sıra; sosyal aktivitelerin ve ulaşım güzergahının bir arada olduğu sitelerde istenmeyen tehditler de yok değil. Apartman hayatında daha az dairenin bir arada olduğu düzenin yerini siteler ile beraber yüzlercesi alınca kalabalıktan yararlanan haşereler de tehdit boyutunu arttırmış oldu. Sitelerin bulunduğu yerlerde olmazsa olmaz olarak değerlendireceğimiz bahçeler haşerelerin ilk uğrak yeridir. Ağaç ve bitki köklerinden türeme fırsatı bulan bu böcekler ancak site ilaçlama uygulaması ile kontrol altına alınabilir. Aksi durumda bir haşerenin üreme sonucu binlercesine varacaklarını ve hayatı durma noktasına getireceklerine şahit oluruz. Ki böyle bir tablo ile karşılaşmayı hiçbir vatandaşımız istemez. Peki, bu durumda ne yapılmalıdır?

site-ilaclama-1

Site İlaçlama Uygulaması Şart!

Haşereler insanlığın var olduğu günden bu yana kabul etmemiz gereken bir canlı türüdür. Fakat onları kabul ettiğimiz çoğalmalarına fırsat vereceğimiz anlamına gelmez. Teknolojik gelişmelerin sonucunda değişen birçok şey gibi haşere ile mücadele metotları da değişti. Bugün ziraat mühendislerinin çalışmaları sonucu üretilen böcek ilaçları haşerelerin kontrol altına alınmasında büyük bir etki gücüne sahip. Bununla beraber şirketimizce kullanılan modern böcek ilaçlama metotları haşereyi bir sorun olmaktan çıkarıyor ve siz değerli müşterilerimize huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Böceklerden kurtulmak için firmamızın ihtiyacı olan tedarikleri bir araya getirirsek;

  • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları
  • Modern ve teknolojiye uygun böcek ilaçlama yöntemleri
  • İş güvenliğini sağlayacak; maske, tulum ve eldiven
  • İşini uzmanlık ile yapan ilaçlama personelleri

Tüm bu ihtiyaçlara fazlası ile sahip olan firmamız site ilaçlamanın yanı sıra tüm mekan ve haşereler üzerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bizleri vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.

Kurumsal Marka Ayrıcalığı

Haşereler ile mücadelenin en önemli ayağını oluşturan kurumsal firma yapısına sahip olan işletmeler ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır. Sıradanlığa ve amatörlüğe yer verilmemesi gereken böcek ilaçlama operasyonlarından başarılı sonuç almak için irtibat numaralarımız günün her saati hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir