Küçükçekmece Sultan Murat Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Sultan Murat Böcek İlaçlama

Küçükçekmece’nin mahallelerinden biri olan Sultan Murat, haşere varlığı açısından dikkat çeken bölgelerdendir. Haşerelerin insan yaşam alanlarında yoğun olarak bulunduğu İstanbul şehrinde, kalabalık yaşantıdan ve insanların ormanlık alanları tahrip etmesinden ötürü haşereler doğal ortamlarından uzaklaşıp insanların yaşadığı bölgeleri istila etmek mecburiyetinde kalmıştır. Sultan Murat Mahallesi de bu durumdan nasibini alan bölgelerden biridir. Özellikle gümüş böceği, çıyan, hamam böceği, tahta kurusu, karafatma ve fare gibi haşerelerin tehdidiyle karşı karşıya kalan bölgede Küçükçekmece Sultan Murat böcek ilaçlama ekibimiz çalışmalarını son hızda sürdürmektedir.

Sultan Murat Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama alanında 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Sultan Murat böcek ilaçlama servisi; her geçen gün kendini yenileyen ve böcek problemi konusuna yeni ve pratik çözümler üretmek üzere çalışan ekibiyle 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında; açık alan, kapalı alan, kamuya açık alanlarda gerçekleştirilen ilaçlama uygulamalarının yanında; her haşere türüne özel olarak belirlenen ilaçlama yöntemleriyle de dikkat çekmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı onaylanmış ilaçlarla çalışan uzman ilaçlama ekibimiz; aldığı tüm şikayetleri başarıyla sonuçlandırmış, %100 müşteri memnuniyetini yakalamıştır. İlaçlama konusunda sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Neden Yapılmalı? Böceklerin Zararları Nelerdir?

Evlerde görülen böceklere karşı vaktinde önlem alınmadığı takdirde ciddi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Böceklerin insanlara verdiği zararları şöyle özetleyebiliriz:

sultan-murat-bocek-ilaclama
sultan-murat-bocek-ilaclama
  • Taşıdıkları bakteri ve virüslerle tifüs, veba, kolera, astım, dizanteri, verem, sıtma gibi pek çok hastalığa sebep olurlar.
  • Temas ettikleri yiyeceklerin yenilmesi halinde gıda zehirlenmeleri meydana gelir.
  • Pek çoğu sahip olduğu zehir ve insanlar cildine olumsuz etkileri olan salgılarla zehirlenme ve alerjik reaksiyonlara yol açar.
  • Aynı şekilde alerjik bünyeye sahip insanlarda haşereyle aynı havayı solumak bile yeterli olmaktadır.
  • Kan emen böcekler, kan yoluyla bulaşan hastalıkların taşıyıcısı rolündedir. Bu nedenle; bir fare ve bir sivrisinek aracılığıyla, kan yoluyla bulaşan hastalıklar sebebiyle milyonlarca insanın öldüğü bilinmektedir.
  • Haşereler ayrıca eşyalara da kemirerek ve dışkı bulaştırarak çeşitli zararlar vermektedir.

Bu nedenlerden dolayı, evlerde haşere varlığına olanak tanınmamalı ve haşereler için uygun şartlar vaktinde müdahale ile ortadan kaldırılmalıdır. Sultan Murat Küçükçekmece böcek ilaçlama ekibi olarak evlerdeki haşere varlığını sonlandırmak üzere hizmetinizdeyiz.

Bir önceki yazımız olan Bahçe İlaçlama başlıklı makalemizde bahçe böcek ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bahçe ilaçlama firması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir