Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu ile mücadele kan emici özelliğe sahip olan bu haşereyi yok etmek için alınan tem tedbirleri kapsar. Tahtakurdu ile çok karıştırılan bu haşerenin en belirgin özelliği insanların kanını emerek beslenmesidir. Geceleri aktif hale geçen tahtakurusu ile mücadele zannedildiği kadar kolay değildir. Toplumda “küçücük böcekten ne olur?” anlayışı böceklerin yaşam alanımızı istila etmesine ve salgın hastalıkların ortaya çıkmasına neden oluyor ne yazık ki. İnsanları ısırarak kanını emen tahtakurusunu fark etmek oldukça güçtür. Küçük bir yapıya sahip olan tahtakurusu koltukların kenarları, mobilya araları ve genel olarak ulaşılmayan yerlere kendini saklar. Geceleri mobilyaların içinde dolaşarak ses çıkaran tahtakurusunu sabah uyandığınızda ısırdığı yerlerin kızarması, kaşınması ya da kabarması ile fark edebilirsiniz. Alerjik reaksiyonlara da sebep olan tahtakurusu ilacı ile yok ettiğimiz haşereler için uyguladığımız ilaçlama yöntemlerini;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama diye sırlayabiliriz.

Tahtakurusu ile mücadele ederken çalışacağınız firmayı doğru seçmek oldukça önemlidir. İşini iyi yapmayan sıradan bir firma ile çalışmanız durumunda haşereler yok olmadığı gibi sayısı her geçen gün artacak ve ödediğiniz fiyat ekonomik kayıp yaşamanıza nende olacak. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Sorusu ilaçlama sektörü ile sınırlı olmayan tüketicilerin cevap aradığı bir konudur. Haşereler şekil olarak birbirine çok benzeyen ancak özellik olarak birbirinden farklı canlılardır. Binlerce türü bulunan haşereler ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmek ve böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Firma güvenirliğini anlamanız için dikkat etmeniz gereken unsurları başlıklar sıralayacak olursak;

 • Firmanın ve kullandığı ürünlerin Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığı ile işe başlayabilirsiniz.
 • İlaçlama sırasında kullanılacak tahtakurusu ilacı ve diğer tüm malzemeler TSE damgalı olmalıdır.
 • Şirketin bütün yasal prosedürleri yerine getirdiği belgelerinin aslı ve fotokopisini isteyerek emin olabilirsiniz.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi kendine olan güvenini gösterir.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz kullanması işindeki profesyonelliği gösterir.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız yukarıda saymış olduğumuz bütün detayları yerine getirmiş, tahtakurusu ilaçlama firmaları arasında ilk akla gelen isimdir. Sizin de başınız tahtakurusu ve diğer tüm haşereler ile dertte ise firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahtakurusu ilaçlama fiyatları hesaplamasını yaparken personellerimizin önem verdiği 3 ana unsur vardır. Uyguladığı kampanya ve fiyatlar ile bütçenize dost bir anlayış taşıyan Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızda tahtakurusu ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak tahtakurusunun türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılan alanın yüzölçümü etkili olur.

Haşerelerden kurtulmak için güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tespih Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Küçükçekmece Böcek İlaçlama ve Tespih Böceği İle Mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir