Tespih Böceği İle Mücadele

Tespih Böceği İle Mücadele

Tespih böceği ile mücadele denilince vatandaşların aklına geleneksel yollar ile yürütülen amatör yollar gelmektedir. Ancak bu metotlar tespih böceklerini yok etmek bir yana sayılarının giderek artmasına ve ekonomik kayba neden olur. Tespih böceği ile mücadele etmek için işinde uzman böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli, tespih böceği ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Tespih böceği aslında hemen her evde bulunan ama çoğu kişi tarafından ismi, özellikleri bilinmeyen bir haşeredir. Ayrıca çok iyi kamufle olma özelliğine sahip olmasından dolayı da çoğu zaman onları görmemiz bile imkansız hale gelebilmektedir. Peki tespih böceği nedir?

  • Katmanlardan oluşan boğumlanmalı bir vücuda sahiptir.
  • Pembe, kırmızı, kahverengi, siyah gibi renklerde olabilmektedir.
  • Tehlike anında ayaklarını kafası ile birleştirerek boncuk görünümünü alır. Bu şekilde de bulunduğu ortamdan kayarak kaçabilir.
  • Çıyanlar ve kırkayaklar ile aynı türdendirler ve aralarında en tehlikesiz olanı tespih böcekleridir.
  • Nemli bölgelerde yaşarlar, bazı türleri açık denizlerde, okyanuslarda bulunmaktadır. Ayrıca tespih böceklerinin karidesgillerden de geldiği bilimsel araştırmalarla tespit edilmiştir.

Tespih böceği başta olmak üzere bütün haşereler ile mücadele eden firmamız sizlere hizmet vermek için 7 gün 24 saat bir telefon uzağınızda bekliyor.

Tespih Böceği İlaçlama Fiyatları

Tespih böceği ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken 3 ana unsur maliyetin belirlenmesinde etkili olur. Evlerimizde, iş yerlerimizde, park ve bahçelerimizde, banyo ve mutfaklarda, gider borularında, fabrikalarda, depolarda bolca bulunmaktadırlar. Ayrıca çok fazla yumurtlama özelliğine de sahiptirler. Bu nedenle tespih böceği ile mücadele asla bireysel yöntemlerle yapılmamalıdır. Mutlaka kaliteli bir ilaçlama hizmeti sunan şirketle anlaşmalı, şikayet ettiğiniz mekanı ilaçlatmalısınız. Tespih böceği ilaçlama hizmetlerinde ilacın kalitesi ve dozu oldukça önemlidir. Firmamızda tespih böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Tespih böceğinin türleri ile yayıldığı yerin metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Çoğalan tespih böceğinin sayı olarak yoğunluğu
  • Tespih böceği ilacı miktarının yoğunluğa ve alan büyüklüğüne göre değişmesi

Halinde tespih böceği ilaçlama fiyatları belirlenir. Tespih böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için ve haşerelerden kurtulmak için Küçükçekmece Böcek ilaçlama firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Tespih Böceği İlaçlama Şirketleri

Tespih böceği ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmasından şikayet ettiğiniz haşere ne olursa olsun her zaman hizmet alabilirsiniz. İlaçlarımız ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmakla birlikte en deneyimli kadromuz tarafından uygulanmaktadır. Hizmetlerimiz garantili ve etkin koruma sağlamaktadır. Bizlere çağrı merkezlerimiz aracılığıyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümümüzdeki ilaçlama talep formlarımız üzerinden de bize yazarak, sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pire İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir